Meghan Markle już nigdy nie spotkała się z księżniczką Anną. Ta rozmowa przekreśliła wszystko

Jedna rozmowa przekreśliła relację Meghan Markle i księżniczki Anny. Po tym zdarzeniu, nie zamieniły już ani słowa...

Spotkanie członków rodziny królewskiej nie zawsze przebiega zgodnie z planem. Szczególnie kiedy pojawia się ktoś "z zewnątrz", tak, jak w przypadku żony księcia Harry'ego. Jak głosi ekspert do spraw królewskich, pewnego razu Meghan Markle zwróciła się do księżniczki Anny o radę dotyczącą jej obowiązków. Widziała bowiem, jak ciężko pracuje i nie zwalnia tempa nawet na chwilę. Zachęcona etyką pracy księżniczki Anny, udała się z prośbą o rozmowę. Jak się okazało, nie otrzymała jednak odpowiedzi, którą by ją zadowoliła... 

Zobacz wideo Rodzina królewska świętuje jubileusz królowej

Monika OlejnikMonika Olejnik nazywa się inaczej. Mało kto zna ją pod tym nazwiskiem

Po tej rozmowie Meghan Markle już nigdy nie spotkała się z księżniczką Anną

Odpowiedź księżniczki Anny na prośbę o radę dla Meghan była dość dosadna. Księżniczka miała powiedzieć:

Zjawiasz się na czas, orientujesz się w zasadach i po prostu wykonujesz swoje obowiązki.

Członkini rodziny królewskiej z chłodem opowiedziała o rygorze, ciężkiej pracy i patronowaniu różnym organizacjom. Najprawdopodobniej nie takiej odpowiedzi na pytania oczekiwała Meghan Markle i wkrótce osłupiała opuściła spotkanie. Jak podaje New Idea, księżniczka Anna chciała wyjaśnić Markle, że życie królewskie nie przypomina tego w Hollywood. 

Anna próbowała wyjaśnić, że życie królewskie nie jest takie jak w Hollywood. Reprezentuj królową, rób to najlepiej, jak umiesz, a potem idź do domu i prowadź normalne życie - czytamy.

Ponoć księżniczka Anna od początku nie była przekonana, że była aktorka będzie w stanie poradzić sobie z obowiązkami życia na królewskim dworze. W przeszłości wypowiadała się o młodszym pokoleniu, które widzi bycie członkiem rodziny królewskiej zupełnie w innych kolorach. W wywiadzie dla "Vanity Fair" mówiła:

Nie zapominajcie o tym, co najważniejsze. Nie sądzę, że to młodsze pokolenie zrozumie, co robiłam w przeszłości. W dzisiejszych czasach myślą: och, zróbmy to w nowy sposób.

Małgorzata RozenekGwiazdy TVN wściekłe na Małgorzatę Rozenek. "Panuje zła atmosfera"

Myślicie, że księżniczka Anna i Meghan Markle zamienią jeszcze parę zdań?

Więcej o: