Modelka zamordowała swojego chłopaka. Stała na balkonie obryzgana krwią

Influencerka z Południowej Florydy została aresztowana. Cztery miesiące temu zadała śmiertleny cios nożem swojemu chłopakowi w ich mieszkaniu w Miami.

Modelka z Instagrama została aresztowana na Hawajach cztery miesiące po śmiertelnym dźgnięciu nożem swojego chłopaka w mieszkaniu w Miami. Do tragicznego wydarzenia doszło 3 kwietnia. Adwokat reprezentujący Courtney Clenney zapewnia, że pchnięcie nożem nastąpiło w obronie własnej. Obecnie influencerka została zatrzymana i grozi jej zarzut morderstwa. 

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka mówi, dlaczego w końcu układa jej się w związku

Modelka podejrzana o zamordowanie nożem swojego chłopaka została zatrzymana. Jej prawnik przekonuje, że działała w obronie własnej

W środę stacja telewizyjna na Florydzie, "Local 10 News" poinformowała, że modelka przebywała na Hawajach i grozi jej zarzut morderstwa. Policja znalazła ciało 27-letniego Christiana Obumseli, pokrytego krwią w mieszkaniu w Miami. Został przewieziony do szpitala, gdzie stwierdzono zgon. 

Na materiale video nagranym z sąsiedniego mieszkania widać 26-letnią Courtney Clenney, stojącą na balkonie w ubraniu i ze skórą zabryzganą krwią. Prokuratura stanowa na Florydzie dołączyła do śledztwa kilka tygodni po incydencie.

 

Kilka godzin po aresztowaniu ta sama stacja przedstawiła oświadczenie adwokata modelki, który twierdzi, że działała ona w samoobronie:

Obumseli zaatakował ją i dusił tego wieczoru. Courtney nie miała innego wyboru, jak tylko odpowiedzieć na siłę siłą. Ponadto jesteśmy rozczarowani, że prokurator stanowy szukał nakazu aresztowania w tej sprawie.

Sąsiad pary powiedział dziennikarzom, że miał dobry widok na ich mieszkanie i wielokrotnie był świadkiem maltretowania fizycznego dziewczyny przez Christiana Obumseliego. Policja kilka razy była również wzywana na miejsce zbrodni z powodu zakłócania spokoju. Informacjom tym zaprzecza rodzina zmarłego, głośno domagając się aresztowania w tej sprawie. 

Jeszcze w kwietniu adwokat modelki wydał oświadczenie, w którym twierdził, że była ona ofiara fizycznej przemocy:

Istnieją kompetentne i istotne dowody na to, że Courtney jest ofiarą przemocy domowej i prawdopodobnie handlu ludźmi. Nie ma wątpliwości, że oboje mieli burzliwy związek. Co więcej, istnieją dowody, że Courtney była ofiarą fizycznego, emocjonalnego i psychicznego znęcania się z rąk Obumseliego. Ta noc nie była inna i Courtney miała prawo się bronić z obawy o swoje życie. Courtney współpracowała ze śledczymi, a jej działania były ewidentnie obroną własną.
 

W czwartek Prokuratura Stanowa planuje zorganizować konferencję prasową, na której zostanie ujawniony nakaz aresztowania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.