"Fort Boyard". Kolejne nazwiska ujawnione. Nie uwierzycie, która gwiazda "Rodzinki.pl" zgodziła się na udział

"Fort Boyard" wraca po roku przerwy na platformę Viaplay. Poznaliśmy nazwiska kolejnych uczestników.

W 2021 w Polsce zadebiutowała platforma Viaplay. W jesiennej ramówce znalazł się powracający po kilkunastu latach "Fort Boyard", który wcześniej emitowany był w telewizyjnej dwójce. Jakiś czas temu informowaliśmy, że w tegorocznej edycji show udział wzięli: Michał Piróg, Joanna Jabłczyńska oraz Maffashion. Teraz wyciekły kolejne nazwiska.

Zobacz wideo Tamara Gonzalez-Perea o Francuzach: Są uparci. Co robiła w "Fort Boyard"?

Maciej Musiał uczestnikiem "Fortu Boyard"

W najnowszej odsłonie przygodowego show będziemy mogli obserwować zmagania Tymona Tymańskiego oraz Macieja Musiała. Udział drugiego z panów może zaskakiwać, bowiem aktor przyzwyczaił fanów oraz media, że raczej odrzuca tego rodzaj oferty zawodowe. Tym razem stało się inaczej i serialowy Tomek Boski zmierzy się z trudnymi wyzwaniami, by zdobyć klucze, które pomogą jego drużynie otworzyć skarbiec ze złotem. Zarobione pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne.

'Fort Boyard' powraca na Viaplay'Fort Boyard' powraca na Viaplay mat. prasowe / MACIEJ ZAWADA

Kto jeszcze wyleciał na zachodnie wybrzeże Francji i zmierzył się z konkurencjami? W poprzednim sezonie w "Forcie Boyard" ze swoimi lękami musieli zmierzyć się takie gwiazdy jak: Sławomir z Kajrą, Marcelina Zawadzka, Ewelina LisowskaAdam Zdrójkowski czy Rafał Maślak.

Więcej o: