Autorka filmiku ze Stegny została oszukana. Fani wykorzystali jej otwartość. "Oszuści i kłamcy"

Sarusia55, której relacje z nadmorskiej miejscowości Stegny są hitami tegorocznych wakacji, została oszukana przez fanów. Internetowa celebrytka o całym zdarzeniu opowiedziała w kolejnym nagraniu.

Iwona Gosia Wojciechowska w sieci znana jest jako Sarusia55. Autorka w bardzo popularnych nagraniach relacjonuje wypoczynek na plaży w Stegnie. Filmiki z nadmorskiej miejscowości doczekały się niezliczonej ilości przeróbek i przyniosły tiktokerce rozpoznawalność. Nie wszyscy fani są jednak dla Gosi życzliwi.

Zobacz wideo Aneta Kręglicka tańczy na wakacjach

Antek KrólikowskiKrólikowski podziwia krajobraz na wakacjach. W tle piosenka. Wymowny tekst

Autorka nagrania "Jestem w Stegnie" została źle potraktowana przez fanów

Sarusia55 podzieliła się nagraniem, w którym opowiedziała o nieprzyjemności, jaka ją spotkała. 

To dotyczy się tych osób, kilku chłopaków i dziewczyny, którzy przyjechali do mnie w czwartek wieczorem, do mojego ośrodka. Proszę sobie nie robić jaj, kpin z chorych ludzi. Tutaj naprawdę są chorzy ludzie, proszę nie robić sobie kpin, bo to nieładnie.

W dalszej części nagrania Gosia wytłumaczyła dokładnie, co ją spotkało. 

Przyjeżdżacie do mnie, robicie sobie jakieś kpiny, jaja, obiecujecie jakieś packi, prezenty. Kpiny to sobie róbcie z siebie, a nie ze mnie, bo skończę z autografami, z pozdrowieniami i ze zdjęciami, nie będzie ze mną zdjęć za takie zachowanie. Tacy oszuści i kłamcy nie będą wpuszczani, co robią sobie kpiny z chorych ludzi, z chorego człowieka. Kpiny sobie robią i zabawę. Nie życzę sobie tego typu odwiedzin.

Internetowa celebrytka stwierdziła również, że jej zdaniem jest uzdolniona artystycznie.

Uważam, że fajnie tańczę i ładnie śpiewam i to nie jest powód, by sobie robić bekę.

Jakiś czas temu Sarusia55 weszła w konflikt z Karolem Wiśniewskim, który przerobił jej piosenkę. Gosia uznała, że Friz powinien zapłacić jej za wykorzystanie utworu. W końcu jednak wycofała się ze wcześniejszych żądań i przeprosiła youtubera. 

Joanna KrupaKrupa gorzko o swoim małżeństwie: Jesteśmy bardzo daleko od określenia "idealna para"

Więcej o: