Hiszpańska rodzina królewska porzuciła zasady etykiety. Pokazali się w zwykłych stylizacjach. Córki? Uroda po mamie

Hiszpańska rodzina królewska wybrała się na wakacje po Kobiecym Euro 2022. Zrezygnowali z dress code'u na rzecz luźnych stylizacji. Król Filip VI i królowa Letizia spędzili urlopowy czas z córkami. Wyrosły na piękne dziewczyny.

Król Filip VI z królową Letizią i córkami wybrali się na odpoczynek. Hiszpańska rodzina królewska została sfotografowana 2 sierpnia 2022 roku podczas wizyty w Cartoixa de Valldemossa na Majorce. Warto zwrócić uwagę na ich bardzo swobodne stylizacje, które zdecydowanie nie kojarzą się ze sztywnymi regułami dworu. Efekt? Wszyscy wyglądali świetnie i modnie.

Zobacz wideo Rodzina królewska świętuje jubileusz królowej

Meghan Markle, Julia Rosnowska, Anna LewandowskaGwiazdy wspominają poród. Co łączy Markle z Julią Rosnowską?

Rodzina królewska w casualowej wersji. Niespotykany widok. Córki już przerosły mamę 

Takich zdjęć fotoreporterzy dawno nie robili rodzinie królewskiej, która najczęściej pojawia się razem na wielkich uroczystościach czy na królewskich salonach. Tym bardziej cieszy sytuacja, kiedy można zobaczyć króla Filipa VI z żoną królową Letizią oraz córkami: 17-letnią Eleonorą i 15-letnią Sofią. Nie da się ukryć, że księżniczki podążają modowymi śladami pięknej mamy. Wybierają stylizacje eleganckie, ale z zauważalnym, charakterystycznym dla królowej Letizii casualowym zacięciem. 

Król Filip VI, królowa Letizia, księżniczka Eleonora, księżniczka SofiaKról Filip VI, królowa Letizia, księżniczka Eleonora, księżniczka Sofia East News

Królowa Letizia na wakacyjny wypad na Majorkę wybrała delikatną, prawdopodobnie lnianą, białą spódnicę do kostek z ciekawym zielonym nadrukiem. Do tego dobrała zieloną bluzkę bez rękawów i słomiany koszyk. Całość idealnie dopełniły ażurowe espadryle. Córki zainspirowały się mamą, bo też sięgnęły po ten typ butów, ale jeżeli chodzi o górę, to zdecydowały się na letnie dziewczęce sukienki. Ich długość i krój były świetnie dostosowane do sylwetek dziewczyn i ich młodego wieku. 

Więcej o: