Hanna Żudziewicz na weselu. Buty toporne, ale dla kobiet w ciąży to dobra opcja

Hanna Żudziewicz wybrała się na wesele bliskiej osoby i postawiła na pudrowo-różową kreację. Sukienka w kimonowym stylu wyglądała ciekawie, ale to buty skradły całe show. Wybrała dość toporne sandały na platformie.

Hanna Żudziewicz powoli przygotowuje się do roli matki. Nie oznacza to oczywiście, że unika oficjalnych wydarzeń i świętowania z przyjaciółmi. Tancerka wybrała się na wesele bliskich osób i pokazała na Instagramie jak wyglądała. Bardzo przypadło nam do gustu jedwabne kimono influencerki, które wyglądało stylowo i elegancko. Szczególną uwagę zwróciliśmy na sandały na traktorowej podeszwie. Są trochę zbyt ciężkie do luźnej kreacji, ale na pewno to bardzo wygodna opcja dla kobiet w ciąży.

Zobacz wideo Tak Hanna Żudziewicz prezentuje się w ciąży (i w tańcu)

Hanna Żudziewicz w różowym kimono i ciężkich sandałach. Wybór zaskakujący, ale efekt końcowy dobry

Tancerka jest w szczęśliwym związku z Jackiem Jeschke. Niedługo powitają na świecie pierwsze dziecko. Jakiś czas temu poinformowali fanów, że będzie to córka i nadadzą jej imię Róża. Czekając na rozwiązanie Hanna Żudziewicz nie przesiaduje całymi dniami w domu, tylko chętnie spędza czas podczas rodzinnych wydarzeń i uroczystości. Tancerka pojawiła się na weselu i zaprezentowała elegancką stylizację.

 

Weselna sukienka była nietypowa, bo postawiła na pudrowo-różowe jedwabne kimono, które wyglądało bardzo stylowo. Do tego dobrała ciężkie sandały na traktorowej podeszwie, które z jednej strony fajnie przełamały całość looku, ale z drugie nie były do końca trafioną opcją. Zdecydowanie lepiej wyglądałyby  sandałki z cienkimi paseczkami, ale rozumiemy wybór kobiety, ponieważ jest w zaawansowanej ciąży i stawia teraz przede wszystkim na wygodę. 

Co myślicie o stylizacji Hanny Żudziewicz? Też was nie do końca przekonują te ciężkie sandały?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.