Ben Affleck rozkleił się podczas miesiąca miodowego w Paryżu. Chlipał na ramieniu Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Ben Affleck cieszą się miesiącem miodowym w stolicy Francji. Aktor został przyłapany przez paparazzi, jak zalany łzami rozmawia o czymś z żoną.

Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka to gotowy materiał na romantyczny film. 20 lat temu połączyło ich płomienne uczucie, które niemal skończyło się na ślubnym kobiercu. Oboje byli wówczas w szczycie popularności, a ciągła obecność mediów w ich życiu sprawiła, że zamiast weselem, związek zakończył się rozstaniem. Dwie dekady później para wróciła do siebie i tym razem powiedziała sobie sakramentalne "tak". Obecnie cieszą się miesiącem miodowym w Paryżu, gdzie aktor został zauważony w dość intymnym momencie. 

Zobacz wideo Koleżanka Jennifer Lopez i Bena Afflecka pokazała ich pierwsze wspólne zdjęcie w sieci

Jennifer Lopez i Ben Affleck na miesiącu miodowym we Francji. Aktor przyłapany na płaczu

Tydzień temu jedna z najgorętszych hollywoodzkich par w końcu przysięgła sobie miłość. Na kierunek podróży poślubnej wybrali stolicę Francji, gdzie spędzają czas na spacerowaniu po parkach i kolacjach przy świecach. 

Na jednym z ostatnich zdjęć paparazzi, Ben Affleck został jednak przyłapany w dość niecodziennym wydaniu. Wyraźnie wzruszony aktor zalewał się łzami, podczas gdy jego żona głaskała go czule po policzku. Nie wiadomo, co było przyczyną płaczu, pewne jednak, że wzbudziła ona sporo emocji.

Sytuacja miała miejsce w restauracji La Girafe w dniu urodzin Jennifer Lopez, która 24 lipca skończyła 53 lata. Na pozostałych zdjęciach widać, że świeżo poślubieni małżonkowie cieszyli się sobą podczas romantycznej kolacji

Podczas wizyty w Paryżu para widziana była także z dziećmi Bena z związku z Jennifer Garner - Violet i Seraphiną oraz córką Lopez, Emmą.

Co mogło być powodem jego łez?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.