Adriana Kalska zaręczyła się?! Widać pierścionek. Aktorka zabrała głos

Na instagramowym profilu Adriany Kalskiej pojawiło się nowe zdjęcie. Fani natychmiast zwrócili uwagę, że na palcu aktorki jest piękny pierścionek. Zaręczynowy? Gwiazda serialu "M jak miłość" natychmiast rozwiała wszelkie wątpliwości.

Adriana Kalska aktywnie prowadzi instagramowy profil i stara się być w stałym kontakcie z fanami. Chętnie dzieli się z nimi ciekawostkami zarówno dotyczącymi jej życia prywatnego, jak i zawodowego. Tym razem w opublikowanym poście zaprezentowała ekologiczny środek na komary. Uwaga niektórych internautów skupiła się jednak na zupełnie czymś innym. 

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

Adriana Kalska się zaręczyła? Aktorka pokazała piękny pierścionek

Od czasu do czasu Adriana Kalska lubi zaskakiwać fanów. W połowie czerwca opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała z ciążowym brzuchem. Oczywiście aktorka nie spodziewa się dziecka. Fotografia została wykonana na potrzeby serialu. Na kolejny intrygujący kadr nie musieliśmy długo czekać. 

Teraz na jej profilu pojawiły się dwa nowe zdjęcia. Widzimy na nich, jak Kalska trzyma pokaźnych rozmiarów papierową rurkę, która tli się i żarzy niczym wielkie cygaro. W opisie wyjaśniła, do czego ona dokładnie służy. 

To nie jest to, co myślicie… To ekologiczne, ziołowe kadzidełko odstraszające komary. Warto czasem okadzić się czymś innym, zdrowszym, niż zaczadzić chemią. Komary mnie nie pogryzły (o dziwo!) co w moim przypadku nie jest normalne - napisała. 
 

Jedna z internautek zwróciła jednak uwagę, że na placu aktorki znajduje się pierścionek. W komentarzu zapytała, czy jest to biżuteria zaręczynowa. Kalska szybko rozwiała wątpliwości. Okazało się, że jest to jedynie rekwizyt filmowy. 

Adriana KalskaAdriana Kalska Instagram/@adriana.kalska.official

Dlatego Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski pod koniec 2021 roku zakończyli trzyletni związek. Jak podawał tygodnik "Rewia", aktorzy ze względu na dużą ilość pracy nie mieli dla siebie czasu. Nie wiadomo, czy w jej życiu pojawił się nowy partner. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.