Słoneczko z "Teletubisiów" ma dzisiaj 27 lat. Jessica długo nie chciała przyznać się do roli

Pamiętacie urocze Słoneczko z "Teletubisiów"? Zagrała je mała Jessica Smith, która teraz ma już 27 lat. Sprawdziliśmy, co u niej słychać.

"Teletubisie" to jedna z tych bajek, o których śmiało można powiedzieć, że są kultowe. W latach 1997-2001 to był prawdziwy hit, który w pewnym momencie stał się nawet zarzewiem politycznych sporów. Zostawmy jednak Tinky Winky, który miał być gejem. Pamiętacie Sun Baby, czyli Słoneczko z twarzą niemowlęcia?  Wcieliła się w nie Jessica Smith, która ma już 27 lat.

Zobacz wideo Jaką księżniczką z bajki jest Kazadi? Tego się nie spodziewała!

Słoneczko z "Teletubisiów" bardzo wyrosło

Jessica po występie w legendarnej bajce nie pojawiała się więcej w telewizji. Smith poszła na studia i tam po raz pierwszy przyznała się do legendarnej roli.

Podczas pierwszego tygodnia na uniwersytecie Canterbury Christ Church studenci grają zazwyczaj w pewną grę. Trzeba powiedzieć o sobie coś, czego nikt o nas nie wie, wyjawić jakiś sekret. Panna Smith wyjawiła, że była Słoneczkiem - napisał "The Daily Telegraph".

Dziś na Instagramie 27-latki znajdziemy mnóstwo zdjęć z jej partnerem Rickym Lathanem. Po niewielkiej liczbie obserwujących możemy domyślić się, że oboje nie są osobami publicznymi.

 

Jakiś czas temu Jessica zamieściła jednak zdjęcie, które jest dowodem na to, że nie zapomniała o roli Słoneczka.

 

"Teletubisie" cieszyły się popularnością na całym świecie. Bajkę przetłumaczono na 21 języków. Była nominowana do nagrody Emmy i zdobyła wiele innych prestiżowych wyróżnień, m.in. Nickleodeon UK Children's Award. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Jessiki Smith.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.