Katarzyna Golec narzeka na cenę jagodzianki. "Cena od czapy"

Katarzyna Golec była zszokowana ceną, jaką musiała zapłacić za jagodziankę. I choć smaczna, zdaniem żony Pawła Golca nie powinna aż tyle kosztować.

Jak przystało na aktywną użytkowniczkę mediów społecznościowych, Katarzyna Golec chętnie dzieli się internautami ciekawostkami z życia prywatnego i zawodowego. Na jej instagramowym profilu nie brakuje kadrów, na których pozuje z najbliższymi. Tym razem żona Pawła Golca postanowiła napisać kilka słów na temat najpopularniejszej aktualnie słodkiej bułce.

Zobacz wideo Jaś Dąbrowski słucha do snu Golec Orkiestra

Katarzyna Golec narzeka na cenę jagodzianki. "16 złotych za takie maleństwo" 

W opublikowanej na Instagramie relacji Katarzyna Golec podzieliła się z internautami opinią na temat jagodzianki, którą niedawno miała okazję skosztować. Okazało się, że pomimo tego, iż przysmak okazał się bardzo dobry, to jego cena była zdecydowanie wygórowana. Do wpisu dodała zdjęcie wypieku.

Kibicuję im. Mają piękne, nowe miejsce, często kupuję ich ciasta, ale mimo tego, że jagodzianka smaczna, to cena od czapy. 16 złotych za takie maleństwo.

Jagodzianka Katarzyny GolecJagodzianka Katarzyny Golec instagram.com/ goleckasia

"Jagodzianki grozy"? U Magdy Gessler kosztują 23 złote 

Niedawno nasz redaktor odwiedził cukiernię Magdy Gessler. Okazało się, że za jagodziankę w Słodki Słony należy zapłacić aż 23 złote. Cena wydaje się zawrotna, ale smak wszystko wynagradza. Na szczególną uwagę zasługuje domowe, maślane ciasto oraz kruszonka, która była idealnie krucha, a jej ilość nieprzesadzona. Co prawda, zdaniem naszego redaktora nie była to najlepsza jagodzianka, jaką kiedykolwiek zjadł, ale nie można odmówić jej tego, że była na naprawdę wysokim poziomie. Więcej informacji na jej temat znajdziecie w poniższym artykule.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.