Aleksandra Szwed o zarobkach w "Rodzinie zastępczej". "Wynosiłam tyle, ile byłam w stanie unieść"

Aleksandra Szwed zdradziła, że zanim stała się pełnoletnia, rodzice pozwalali jej dysponować zarobionymi przez siebie pieniędzmi. Aktorka powiedziała, na co najczęściej je wydawała.

"Rodzina zastępcza" była początkiem trwającej do dzisiaj kariery wielu dziecięcych aktorów. Między innymi pierwsze kroki na ścieżce zawodowej stawiała tam Aleksandra Szwed, która wcieliła się w rolę Elizy. Wiele osób zastanawiało się, czy aktorka miała dostęp do zarobionych wówczas pieniędzy. O tym, jak było, opowiedziała w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Britney Spears, Mateusz PawłowskiZaczynali jako dzieci na szkalnych ekranach. Nie wszyscy dzwignęli ciężar sławy

Zobacz wideo Agnieszka Hyży o Mai Hyży, mężu i dzieciach. "Ograniczamy nasze medialne życie"

Na co Aleksandra Szwed wydawała pieniądze zarobione na planie "Rodziny zastępczej"?

Aleksandra Szwed rozwiała wszelkie wątpliwości i otwarcie przyznała, że rodzice nie mieli problemu z tym, aby sama decydowała, na co chce wydawać zarobione pieniądze

Moja mama pod tym względem była ze mną bardzo szczera i uczciwa. To nie było tematem tabu. Ja te pieniądze wykorzystywałam na bardzo różny sposób. Wydałam je też na edukację, bo chodziłam do społecznego liceum, sama opłaciłam sobie czesne. Opłaciłam sobie z tych pieniędzy studia, a we wcześniejszych latach jeszcze jakieś droższe obozy językowe - powiedziała Szwed. 

Aktorka dodała również, że w dzieciństwie bardzo dużo pieniędzy przeznaczała na książki o tematyce fantastycznej. Osoby pracujące w księgarni z przerażeniem patrzyły na to ile Szwed podczas jednej wizyty była w stanie kupić. 

Jak mnie widziały, to od razu szły na przerwę, bo wynosiłam tyle, ile byłam w stanie unieść (...). Te książki to akurat fantastyka, więc nie były edukacyjne, ale na pewno przyjemne - powiedziała.

Aleksandra Szwed w rolę serialowej Elizy wcieliła się, mając dziewięć lat. W familijnym serialu występowała do 19 roku życia.

Sergiusz Żymełka jako Filip w serialu 'Rodzina zastępcza'Sergiusz Żymełka miał siedem lat, gdy zaczął grać w "Rodzinie Zastępczej". Dziś ma 31

Więcej o: