Wersow w wersji saute. Weronika Sowa pokazała się bez makijażu i filtrów, bo... ma kaca. Zupełnie inna osoba

Na profilu Wersow pojawiło się nagranie, na którym pozuje w dość niecodziennej odsłonie. Influencerka pokazała się zupełnie bez makijażu i filtrów z Instagrama.

Weronika Sowa to jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Członkinię "Ekipy Friza" charakteryzuje starannie wymuskany wizerunek, w tym przedłużone blond włosy, powiększone usta, mocny makijaż i perfekcyjnie dobrane stylizacje. Tym razem Wersow postanowiła jednak pokazać się od innej strony. Na jej InstaStories pojawiło się nagranie, na którym widzimy ją bez makijażu i jakiegokolwiek filtra.

Zobacz wideo Wersow znowu powiększyła usta. Opowiedziała o przygodzie z medycyną estetyczną

Naturalna Wersow bez filtra i makijażu. Pokazała fanom, jak wygląda podczas swojego "no make-up day"

Wersow nigdy nie ukrywała, że chętnie korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, aby prezentować się jak najlepiej. Na co dzień raczej trudno byłoby ją nazwać w pełni naturalną. Influencerka poprawiła bowiem usta, biust, jest entuzjastką przedłużanych włosów i sztucznych paznokci. Niewiele jest również sytuacji, w których rezygnuje z mocnego makijażu, będącego jednym z jej znaków rozpoznawczych. 

Wersow i Friz pokazali nowy domWersow i Friz kupili nowy dom. W ogrodzie jacuzzi, a w łazience... telewizor

Tym razem Weronika Sowa postanowiła jednak zaskoczyć obserwatorów. W nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych wystąpiła zupełnie bez makijażu, a na dodatek zrezygnowała z nakładki z filtrem z Instagrama. Pozuje do tego w wiązanym z przodu beżowym topie, do którego dopasowała złotą biżuterię.

WersowWersow Instagram @wersow

Oprócz zaprezentowania swojej twarzy w niecodziennej, bo całkowicie naturalnej odsłonie, Wersow wyznała, że "dzień bez makijażu" jest wynikiem delikatnych skutków picia alkoholu poprzedniego dnia. Na kacu lubi bowiem dać skórze pooddychać. Zwróciła także uwagę na drobne piegi, które latem pojawiają się na jej skórze.

WersowWersow rzuciła studia prawnicze. "Nie jest mi to potrzebne"

Jak wam się podoba w tej osłonie?

Więcej o: