Agnieszka Kaczorowska nerwowo odpowiada na zaczepki o profesjonalną sesję na plaży. "Przyszła pani tu tylko siać jadem"

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się zdjęciem z plaży i załączyła długi opis, w którym zachwalała pogodę nad Bałtykiem. Jedna z internautek skrytykowała fotografię i wywód aktorki, który jej zdaniem jest niewiarygodny. Gwiazda na ten zarzut dosadnie odpowiedziała.

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem wypoczywa obecnie nad Bałtykiem, co skrzętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Niektóre publikowane z plaży zdjęcia nie są dziełem amatora. Kaczorowską w trakcie urlopu odwiedził profesjonalny fotograf. Fakt ten mocno rozbawił część z internautów, którzy drwią z Kaczorowskiej i pozowanych kadrów w trakcie wakacji. 

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o powrocie do sylwetki sprzed ciąży

Agnieszka Kaczorowska dosadnie odpowiedziała na przytyk internautki

Gwiazda podzieliła się zdjęciem z plaży. Do postu dołączyła długi opis, w którym wychwala pogodę nad Bałtykiem.

Nie wierzcie prognozom pogody! Na cały nasz wyjazd wszystkie prognozy pokazywały deszcz, chmury i wiatr. Każdego dnia pokazywało, że będzie padać, a nam od tygodnia może dwa razy lekko pokropił deszczyk. Do tej pory złapaliśmy dużo słonka, a dziś to nawet włożyłam kostium. (...) Polecam nie sugerować się zapowiedziami, a raczej wyglądać przez okno, szukać najlepszych rozwiązań i jak zawsze koncentrować się na tym, co dobre i piękne.
 

Wywód aktorki nie wszystkim się spodobał. Jedna z internautek podejrzewa, że to zdjęcie również było zrobione przez profesjonalnego fotografa, który pierwsze słyszy o dobrej pogodzie na plaży.

No na pewno... Ty rozebrana, a cała ekipa od robienia wam zdjęć na wakacjach w bluzach i kurtkach!. Faktycznie upały. Żenada.

Kaczorowska zwróciła uwagę na ten komentarz i zdecydowała się na niego szeroko odpowiedzieć.

Jeżeli przyszła pani tu tylko siać jadem, to do widzenia, a jeśli jest pani po ludzku ciekawa, to proszę zadać pytanie, a ja chętnie odpowiem. Zdjęcie, pod którym dodaje pani komentarz, zostało zrobione w innym dniu niż dzień, podczas którego mieliśmy sesję zdjęciową. Proszę sobie wyobrazić, że byliśmy na wakacjach 10 dni, a tylko jednego dnia byliśmy umówieni na profesjonalną sesję zdjęciową na zlecenie jednego magazynu. (...) Polecam jednak szerzej otworzyć głowę i serce, a przede wszystkim z życzliwością spojrzeć na drugiego człowieka.

Glos zabrał także Maciej Pela, który stanął w obronie żony i wyznał, że to on zrobił jej zdjęcie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.