Prezenter BBC zapomniał, że jest nagrywany i zaliczył wpadkę. Internauci reagują. "Wszyscy to robimy"

Scott Bryan opublikował na Twitterze nagranie swojego kolegi ze stacji BBC, który na chwilę zapomniał o tym, że jest w studiu. Kamera zarejestrowała, jak prezenter relaksuje się przy swoim biurku.

Scott Bryan na Twitterze podzielił się zabawnym nagraniem, na którym widzimy jego kolegę z BBC News. Prowadzący czekał na swoje wejście w studiu, ale nie potrafił się skupić na wypowiedzi reportera, który nadawał z Downning Street i mówił o rządach Borisa Johnsona. Zamiast wsłuchiwania się w słowa kolegi, dziennikarz wolał oddawać się przyjemniejszym czynnościom. Na jego nieszczęście, wszystko zarejestrowały kamery.

Zobacz wideo Kenneth Branagh - cudowne dziecko brytyjskiej sceny

Prezenter BBC News relaksował się w studiu. Nagle został pokazany na wizji. "NIESAMOWITE SCENY"

W pewnym momencie na wizji, zamiast reportera, pojawił się prowadzący. Dziennikarz w studiu najwyraźniej czuje się jak w domu - jego nogi powędrowały na blat biurka, a cała uwaga Brytyjczyka skierowana była na smartfon. Mężczyzna dosyć szybko zauważył, że wrócił na ekrany telewizorów, momentalnie zmienił pozę i odłożył telefon.

Niesamowite sceny: BBC News przypadkowo (...) pokazało prezentera ze stopami na biurku - czytamy na Twitterze.

Internauci komentują wpadkę prezentera BBC. "Przynajmniej zdjął buty"

Na szczęście internauci byli bardzo wyrozumiali dla prowadzącego. Z komentarzy wnosimy, że wpadka raczej rozbawiła widzów, niż wywołała zgorszenie. Komentujący przyznają, że często sami odrywają się od pracy i odpływają przy scrollowaniu mediów społecznościowych.

Wszyscy robimy teraz to samo.
Przynajmniej zdjął buty przed położeniem stóp na biurku.
Robię tak dzisiaj, z wyjątkiem tego, że mam na sobie szorty i sandały. On jest każdym z nas!

Rozbawiła was ta wpadka, czy wręcz przeciwnie, jesteście zniesmaczeni zachowaniem dziennikarza?

Więcej o: