Małgorzata Rozenek rozwścieczyła fanów. "Cyrk na kółkach". Poszło o ekipę przeprowadzkową

Małgorzata Rozenek z rodziną są w trakcie przeprowadzki do nowego domu. Celebrytka poinformowała o tym, że postanowiła skorzystać z usług specjalistów w tym zakresie. Część fanów postanowiło skrytykować ten fakt.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

W rodzinie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nadszedł czas poważnych zmian. Po wielu miesiącach oczekiwania para wraz z synami przeprowadziła się w końcu do nowego domu. Na profilu celebrytki pojawiają się coraz nowsze zdjęcia i nagrania, na których "Perfekcyjna" relacjonuje proces aklimatyzacji w willi w Konstancinie pod Warszawą. Nie wszyscy skupili się jednak na nowych wnętrzach w domu Majdanów. Część fanów krytycznie odniosło się bowiem do zatrudnienia przez Rozenek specjalnej ekipy od przeprowadzek.

Zobacz wideo Wróżka przepowiedziała coś Małgorzacie Rozenek. Spełniło się

Małgorzata Rozenek zatrudniła specjalistów od przeprowadzek. Fani z niedowierzaniem pytają, czy to naprawdę konieczne

W środę rano Małgorzata Rozenek zaskoczyła obserwatorów na Instagramie serią nagrań, w których, trzymając w ręku kubek z kawą, ogłosiła, że właśnie spędza swój pierwszy poranek w nowym domu. Na filmikach pokazała całe stosy kartonowych pudeł z rzeczami, deklarując, że zamierza uporać się z nimi w kilka dni.

Wieczorem tego samego dnia na profilu żony Majdana pojawiła się kolejna seria zdjęć. Został do nich dołączony podpis wskazujący, że Małgorzata Rozenek zatrudniła do pomocy specjalistów od przeprowadzek:

Co tu się dzieje! Właśnie się zaczęło jedno z największych logistycznych wyzwań naszego życia. Nie jesteśmy sami. (...) To daje nadzieję, że skończymy jeszcze w tym stuleciu.
 

Pozornie niewinna informacja wywołała prawdziwą burzę w komentarzach. Dużo osób skrytykowało wpis celebrytki, dając do zrozumienia, że korzystanie z podobnych usług uważa za upajanie się bogactwem. Rozenek skomentowała jedną z uwag, tłumacząc, że dzięki temu przeprowadzka potrwa kilka dni, a nie lat, jednak i to nie przekonało komentujących:

Myślałem, że "Perfekcyjna Pani Domu" sama takie rzeczy ogarnia.
Architektka porządku - to dopiero cyrk ma kółkach. Służąca już wybrana? Pani do zbierania kupek w ogródku, nie zapomnij. Normalnie Carringtonowie!
To nawet do przeprowadzki trzeba kogoś? Zamiast trzech lat to w pięć dni, nie no, magia. Widocznie konsumpcjonizm wszedł za mocno. Podziel się z uchodźcami, będzie przyjemne z pożytecznym.

Podzielacie zdanie fanów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.