Hugo Boss od góry do dołu i suknie w stylu Herve Leger. Kasia Tusk kręci nosem na letnie stylizacje Polaków. Ma jedną radę

Mieszkająca nad morzem Kasia Tusk przeanalizowała, w co ubierają się przyjeżdżający nad Bałtyk polscy turyści. Blogerka jest przekonana, że w stylu Polaków kilka rzeczy zdecydowanie można by poprawić.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na Gazeta.pl

Kasia Tusk już wiele lat temu ugruntowała w Polsce pozycję ekspertki w dziedzinie mody i trendów. W 2016 roku ukazał się jej poradnik "Elementarz stylu", a bloga Make Life Easier, który zadebiutował ponad dekadę temu, z powodzeniem prowadzi do dziś. To właśnie na jego łamach Tusk podzieliła się opinią na temat letnich stylizacji Polaków w nadmorskich kurortach. Influencerka, która mieszka w Sopocie, ma wiele okazji, aby przyglądać się modzie królującej wśród turystów. Zdaniem Tusk do Riwiery Francuskiej trochę nam jeszcze brakuje.

Zobacz wideo Czego nie założyłaby Natsu?

Kasia Tusk radzi Polakom, w co ubierać się w czasie wakacji

Kasia Tusk zauważyła, że Polacy wybierają latem wyjątkowo różnorodne stylizacje. Zdaniem influencerki przylegające do ciała krótkie sukienki i mocny makijaż na porannym spacerze czy przesadne obnoszenie się markami nie dodają nikomu uroku.

Na słynnym sopockim deptaku nie brakuje rozmaitości - od obcisłych sukienek w stylu Herve Leger o dziesiątej rano (i nie mówię tu o imprezowych niedobitkach z dnia poprzedniego, a o wystylizowanych paniach, które na poranny spacer przy plaży wybrały szpilki i tonę makijażu) po modę sportową niczym na Tour de Pologne (tylko tego roweru jakoś brak, za to na napis "Hugo Boss" znalazło się miejsce na czapce z daszkiem, koszulce, okularach i, jakżeby inaczej, na skarpetkach) - opisuje spostrzeżenia z wizyty na sopockim molo.

Kasia Tusk uważa, że podczas wakacyjnych wypadów najlepiej bronią się stylizacje w odcieniach bieli, które dominują także w jej szafie. Pokusiła się wręcz o stwierdzenie, że ubrania w jasnych kolorach mogą przybliżyć nas do wyglądu turystów z Saint-Tropez czy Cannes.

Biel to kolor, który powinien być bazą w naszej wakacyjnej walizce. To ona sprawi, że nasze zestawy będą wyglądać tak, jak w filmach o Francuskiej Riwierze. Od kilku sezonów wiem już, że latem najbardziej lubię nosić sukienki właśnie w tym kolorze - tłumaczy.

Blogerka do białych stylizacji poleca również skórzane klapki i przekonuje, że taki strój będzie nie tylko klasyczny i elegancki, ale również praktyczny i wygodny.

Zgadzacie się z jej opinią?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.