Edyta Górniak na wczasach z Allanem Krupą. Złapała go za policzek. Jego mina i reakcja mówią wszystko

Edyta Górniak wybrała się z synem na wakacje za granicę. Jak sama stwierdziła w udostępnionym filmiku, "po 26 miesiącach odkrywają świat na nowo". Wypoczynek zapewne świetnie na nią wpływa. Allan wydawał się nieco mniej ucieszony.

Więcej o relacjach gwiazd i celebrytów z dziećmi przeczytasz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Edyta Górniak po ponad dwóch latach w końcu wybrała się na gorące wakacje do Turcji. Jej letnie stylizacje i słoneczna pogoda wskazują na przeciwieństwo tego, co dzieje się nad polskim morzem, nad którym - w porównaniu do upałów w reszcie kraju - jest wietrznie i zimno. Górniak wrzuciła zdjęcie z synem, który nie wydawał się jednak zachwycony. A to wszystko przez zbytnią czułość rodzicielki. 

Zobacz wideo Szybkie strzały Cleo. Doda czy Edyta Górniak?

Nicole KidmanNicole Kidman kończy 55 lat. Od początku kariery przeszła ogromną metamorfozę

Edyta Górniak z synem. Strzelał miny do kamery 

Edyta Górniak na InstaStories wrzucała zdjęcia z podziwiania zachodu słońca, degustacji białego wina czy poruszających się spokojnie fal. Na jednym z filmików pojawił się także jedyny syn słynącej z zamiłowania do teorii spiskowych wokalistki Allan Krupa. Chłopak początkowo stał nieporuszony przy matce wysyłającej buziaki i głaskać po policzku.

Edyta Górniak i Allan KrupaEdyta Górniak i Allan Krupa Instagram.com/edytagorniak

18-latek, jak to chłopcy w jego wieku, nie wydawał się szczególne zachwycony czułością ze strony matki. Miał zapewne też świadomość, że nagranie błyskawicznie trafi do sieci. Przez chwilę się krzywił, ale ostatecznie uległ i pocałował matkę w dłoń. Ucieszona Edyta uśmiechnęła się szeroko do obiektywu i spełniona zakończyła nagrywanie. 

Gesty Edyty w stronę syna i reakcje Alla zobaczycie w naszej galerii na górze strony. Urocze?

Zobacz też: W Opolu skandal gonił skandal. Atak Donatana na managera Szpaka, wręczenie i odebranie nagrody Cerekwickiej to początek

Więcej o: