Wyciekło, ile Karolina Pisarek i Roger Salla wydali na wesele. Cena sukni? Wysoka

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salla kosztował fortunę. Do mediów wyciekły konkretna kwota, a także informacje o pracy specjalistów odpowiedzialnych za dekoracje weselne.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ślub Karoliny Pisarek i Rogera Salla cały czas wzbudza wielkie emocje. Media informują o wzruszającej przysiędze małżeńskiej czy pierwszym tańcu młodej pary, za którego choreografię odpowiadała Agnieszka Kaczorowska. Teraz dowiedzieliśmy się, ile pieniędzy zakochani wydali na imprezę. Od początku było wiadomo, że nie zamierzali oszczędzać, jednak podana kwota i tak zaskakuje.

Zobacz wideo Pierwszy taniec Karoliny Pisarek? Uczyła ją do niego Agnieszka Kaczorowska

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska Krzysztof Ibisz szaleje z żoną na weselu. Kobieta pokazała ciążowe krągłości

Karolina Pisarek i Roger Salla wydali na ślub fortunę

Państwo młodzi zaplanowali wiele niespodzianek dla swoich gości, m.in.: koncert Nicka Sincklera, pokazy barmańskie i fajerwerków czy specjalne strefy do wypoczynku. Ogromne wrażenie robiły też przygotowane dekoracje. "Party" podaje, że salę udekorowano nieprawdopodobnie dużą liczbą kwiatów.

Nad dekoracjami weselnymi przez kilka dni pracował sztab specjalistów, którzy sali Folwarku Łochów nadali iście bajkową scenerię. Efekt udało się uzyskać dzięki 7,5 tysiącom kwiatów i elementów florystycznych, które dowieziono na miejsce ceremonii aż w trzech tirach - podaje magazyn.

Za imprezę w iście bajkowym stylu para musiała zapłacić aż milion złotych. Cóż, sama kreacja modelki kosztowała majątek. Karolina Pisarek przysięgę małżeńską składała w sukni Pronovias, która według ustaleń "Party" warta jest niemal 30 tys. złotych. Przypomnijmy jednak, że nawet na tak ociekającym luksusem weselu zdarzyła się mała wpadka w postaci płonącego tortu.

Małgorzata Rozenek Rozenek w bikini i... Tylko spójrzcie, co miała na głowie. "Pasuje jak świnia do karety"

Więcej o: