"Przyjaciółki" wróciły na plan ostatniego sezonu. Anita Sokołowska z nową fryzurą

"Przyjaciółki" powróciły na plan serialu. Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem. My patrzymy na nową fryzurę Anity Sokołowskiej.

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach z Polski i świata przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

"Przyjaciółki" zadebiutowały na antenie Polsatu 6 września 2012 r. Serial opowiadający o losach czterech kobiet, które odnowiły znajomość podczas zjazdu absolwentów, zaskarbił sobie sympatię widzów. W rolach głównych występują: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska. Produkcja do pewnego czasu cieszyła się wysokim wskaźnikiem oglądalności, ale ta z odcinka na odcinek spada. "Super Express" doniósł, że twórcy serialu podjęli decyzję o jego zakończeniu. Obecnie kręcony jest 20. sezon, który będzie ostatnim. Zdjęciem z planu na Instagramie podzieliła się Małgorzata Socha.

Zobacz wideo Małgorzata Socha: Praca na planie zdjęciowym kontynuacji „BrzydUli" była bardzo wyczerpująca

"Przyjaciółki" na planie ostatniego sezonu. Anita Sokołowska z nową fryzurą 

Jesienią fani będą mogli zobaczyć ostatni 20. sezon serialu "Przyjaciółki". Serialowa Inga dodała na Instagrama zdjęcie z resztą głównej obsady, zrobione podczas kręcenia sceny na wodzie. Aktorki były na łódce, a wiatr rozwiewał im włosy. Widać, że dobry humor nie opuszczał aktorek.

My dziś od rana w tak pięknych okolicznościach przyrody. Kręcimy, kręcimy.
 

Naszą uwagę przykuła jednak nowa fryzura jednej z serialowych przyjaciółek. Anita Sokołowska chyba postawiła na zmianę na lato. Ma zdecydowanie krótsze włosy oraz przedziałek mocno z boku. Kosmyki zostały pofalowane na długości. Takie uczesanie bardzo jej pasuje, zwłaszcza w połączeniu z kwadratowymi okularami i marynistyczną stylizacją. 

Czekacie na ostatni sezon "Przyjaciółek"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.