Misiek Koterski okradziony na meczu. "Nawet w loży prezydenckiej takie rzeczy się dzieją!"

Misiek Koterski pojawił się na meczu Polska-Walia we Wrocławiu i z całych sił kibicował polskiej drużynie. Niestety aktor padł ofiarą przestępstwa. Wystarczyło, że na chwilę wyszedł z loży VIP-ów. Wszystko zrelacjonował na Instagramie.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Pierwszego czerwca Misiek Koterski postanowił wybrać się do Wrocławia, żeby tak wspierać polskich piłkarzy grających w meczu Polska-Walia. Spotkanie odbyło się w ramach Ligii Narodów. Koterski to zapalony kibic, więc takie przeżycia w Dniu Dziecka zapewne były dla niego doskonałą rozrywką. Niestety radość z kibicowania została zmącona przez kradzież. Jak sam wyznał, do wszystkiego doszło w loży prezydenckiej.

Zobacz wideo Misiek Koterski relacjonował pobyt w loży prezydenckiej. Został okradziony

Misiek Koterski padł ofiarą przestępstwa. Ktoś zabrał mu atrybut kibica

Michał Koterski pobyt na meczu relacjonował na Instagramie. Siedział nie byle gdzie, bo w loży dla VIP-ów. Najwidoczniej za takiego jest uważany. Niestety w trakcie przerwy aktor postanowił oddalić z miejsca, gdzie siedział, zostawiając tam biało-czerwony szalik. Już go nie zobaczył. 

Polska to jednak stan świadomości. Wyszedłem na chwilę, w przerwie, zostawiłem szal na swoim miejscu i ktoś go zaj***ł. Nawet w loży prezydenckiej takie rzeczy się dzieją! Chwila nieuwagi i szala nie ma. Polska, biało-czerwoni! - wyznał Misiek Koterski.

Misiek KoterskiMisiek Koterski Fot. Instagram.com/misiekkoterski

Warto jednak dodać, że utrata szalika nie popsuła humoru Miśkowi Koterskiemu. Resztę meczu spędził wiernie kibicując polskiej drużynie. Widać, że jest prawdziwym fanem piłki nożnej. Mecz zakończył się zwycięstwem 2:1 dla Polski. Po wszystkim koterski opublikował post na Instagramie dziękując reprezentacji Polski za piękny wynik. 

Taki Dzień Dziecka. Bang, bang. Dziękuję reprezentacji Polski za taki prezent. Polska-Walia 2:1.

Post Koterskiego skomentowała  Grażyna Szapołowska, która stwierdziła, że Misiek ma w sobie dużo z dziecka.

Masz w sobie duuuużo z dziecka i nie zatrać tego - stwierdziła rezolutnie aktorka.

Misiek KoterskiMisiek Koterski Fot. Instagram.com/misiekkoterski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.