Sandra Kubicka kupuje willę na Majorce, ale Baronowi nic do tego. Modelka postawiła sprawę jasno

Sandra Kubicka zamierza kupić willę na Majorce. Wyznała też, że ma być jej to prywatny zakup bez udziału Barona. Gwiazda podkreśliła, że nie zamierza przedkładać szczęścia partnera nad własne.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sandra Kubicka niedawno relacjonowała wspólne wakacje z Baronem na Majorce. Hiszpańska wyspa musiała modelce bardzo przypaść do gustu, teraz bowiem postanowiła ona kupić tam dom. W rozmowie z portalem Jastrząb Post zdradziła, że do sfinalizowania w żaden sposób ma nie być włączony jej partner.

Zobacz wideo Blanka Lipińska o komentarzu Sandry Kubickiej na swój temat

Antek Królikowski, Joanna Opozda z synemTabloid dotarł do znajomego Królikowskiego i Opozdy. Szczegóły z ich życia smucą

Sandra Kubica chce kupić willę na Majorce

Sandra Kubicka pod koniec kwietnia poinformowała, że wraz z Baronem założyła firmę. Przedsiębiorstwo zakochanych nosi imię na cześć modelki i oferuje ekologiczne produkty do domu. Pomimo tak poważnej decyzji wiążącej parę również finansowo, gwiazda właśnie powiedziała, że zamierza kupić willę na Majorce, a w transakcję ma nie być zaangażowany Baron.

Pomyślałam sobie o Majorce i przypomniałam sobie, że jestem bardzo zakochana w tej wyspie. (...)  Nauczyłam się w swoim życiu po swoim poprzednim związku, że nieważne jak dobrze jest między nami, muszę siebie stawiać pierwszą i myśleć o sobie. Nie jest priorytetem to, co partner chce, tylko muszę myśleć o swoim szczęściu. Ja zawsze stawiałam swoich partnerów na pierwszym miejscu. Miałam wspólny dom ze swoim narzeczonym, wyszło, jak wyszło, więc uczę się trochę na błędach. Powiedziałam mu, że chcę mieć dom na Majorce i tyle. Może kupić drugi w innym kraju - powiedziała portalowi Sandra Kubicka.

Przypomnijmy, że na Majorce w zeszłym roku dom kupili również Anna i Robert Lewandowscy. Para według doniesień medialnych wydała na niego 3,5 miliona euro.

Proces Johnny Depp kontra Amber HeardInternauci zamienili proces Deppa z Heard w kabaret. Dotknie to ofiary przemocy domowej

Więcej o: