Małgorzata Ohme świętuje urodziny córki. Pokazała nowe zdjęcie Klary. Są do siebie podobne

Małgorzata Ohme postanowiła uczcić na Instagramie urodziny córki. Klara właśnie skończyła 16 lat. Nastolatka bardzo przypomina sławną mamę.

Więcej informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Ohme pomogła matce wychowującej 12 dzieci. Pojawiły się łzy. "Dostała tort z pączków"

Małgorzata Ohme od 2019 roku współprowadzi "Dzień dobry TVN". Na ekranie towarzyszy jej Filip Chajzer. Prywatnie gospodyni programu śniadaniowego jest mamą dwójki dzieci: Jerzego i Klary. Córka prezenterki to już nastolatka. Z okazji 16. urodzin pociechy dziennikarka opublikowała na Instagramie wzruszające życzenia.

Małgorzata Ohme świętuje urodziny córki. Klara jest bardzo podobna do mamy

Małgorzata Ohme nie stroni od pokazywania bliskich w mediach społecznościowych. Na jej instagramowym profilu znajdziemy wiele zdjęć z córką czy partnerem. Ostatnio dziennikarka zamieściła wpis z urodzinowymi życzeniami dla córki. Słowa prezenterki chwytają za serce.

Jesteś moim cudem, najfajniejszą dziewczyną, jaką znam. Jesteś mądrzejsza ode mnie i masz w sobie niesamowite piękno wewnętrzne. Nie dostrzegasz jeszcze blasku, który wnosisz, ale ja grzeje się w nim jak nasz jamnik w słońcu. Jesteś moją przyjaciółką, córeczką i sensem życia. Cieszę się, że spotkałyśmy się w tym życiu. Chcę, abyś miała dobre życie, aby omijały cię krzywdy i cierpienie, chcę, abyś często się śmiała i łapała jak najwięcej chwil szczęścia. A ja jestem zawsze i będę, coraz częściej w cieniu, ale mocno stoję za tobą. I kocham miłością bezwarunkową i wieczną. Wszystkiego najlepszego Klaro - napisała na Instagramie dziennikarka.
 

W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo życzeń od internautów. Fani zauważyli też, że córka jest bardzo podobna do sławnej mamy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.