Wełniany komplet od Małgorzaty Rozenek podzielił jej fanki. Domaradzka stanęła w obronie. Najpierw wbiła szpilę

Karolina Domaradzka postanowiła wypowiedzieć się na temat sportowego kompletu, który można kupić w sklepie Małgorzaty Rozenek. Nie przekonała jednak swojej obserwatorki.

Więcej informacji na temat przedsiębiorczej natury gwiazd znajdziesz, odwiedzając na stronie głównej Gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek skupia się od pewnego czasu na rozwoju autorskiej marki Mrs Drama. I choć odzież z jej sklepu nie należy do najtańszych, gwiazda przekonuje, że za wszystkim stoi najwyższa jakoś materiałów oraz produkcji. Niestety, część jej obserwatorów stale ma problem z cenami. Właśnie dlatego sportowy komplet na tapet wzięła ostatnio "ekspertka i krytyczka mody" Karolina Domaradzka.

Zobacz wideo Karolina Domaradzka odnosi się do krytyki butów Blanki Lipińskiej

Karolina Domaradzka chwali komplet ze sklepu Małgorzaty Rozenek

Karolina Domaradzka nie mogła milczeć, widząc liczbę negatywnych komentarzy, jaka pojawiła się w związku z premierą nowych ubrań w Mrs Drama.

Wełniany komplecik za 799 zł od Mrs Drama spotkał się z krytyką fanów Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tak to jest, kiedy chcesz robić modę w Polsce... - zaczęła.

Następnie stylistka pochwaliła projekt, jednocześnie decydując się na drobną uszczypliwość pod adresem firmy Małgorzaty Rozenek.

Komplet jest silnie osadzony w trendach obecnego sezonu i nawiązuje do estetyki lat 90. Uważam, że po tym, co w przeszłości serwowała swoim klientom marka, teraz nareszcie zmierza w dobrym kierunku.

Karolina Domaradzka zachwycona zestawem od marki Małgorzaty RozenekKarolina Domaradzka zachwycona zestawem od marki Małgorzaty Rozenek screen IG

Niestety, obserwatorka Karoliny Domaradzkiej nie była przekonana jej poleceniem i również stwierdziła, że cena jest zbyt wysoka.

Ale za 800 zł? - odpowiedziała wyraźnie oburzona.
Tak, za 800 zł. Przecież to są trzy części - szorty, sweterek i top. W Zarze podobny set kosztowałby 400 zł, nie byłby wykonany z wełny merino i powtarzałby się w ilości setek tysięcy egzemplarzy na całym świecie. Przestańmy zaglądać innym do portfeli. Są ludzie, których stać na ciuch za 800 zł i każda marka ma prawo zrobić sobie grupę docelową właśnie z nich.

Obserwatorka nie dawała za wygraną, podobnie zresztą jak Karolina Domaradzka, która słusznie stwierdziła, że "jeśli dla kogoś 800 zł to za wiele, zawsze może odtworzyć podobny komplet przy pomocy asortymentu dostępnego w sieciówce, w second handach lub skorzystać z własnej szafy".

Karolina Domaradzka zachwycona zestawem od marki Małgorzaty RozenekKarolina Domaradzka zachwycona zestawem od marki Małgorzaty Rozenek screen IG

A wam ile zdarza się wydawać na ubrania? 800 zł za sportowy komplet to przesada?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.