Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z porodówki. Dotąd nie chwaliła się tak intymnymi kadrami. "Jędruś ma całe dwa dni"

Paulina Krupińska świętuje Dzień Matki. Pochwaliła się niepublikowaną dotąd fotografią z porodówki.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Paulina Krupińska z okazji Dnia Matki wyruszyła w sentymentalną podróż do 2017 roku, kiedy urodził się jej syn Jędrzej. Modelka pokazała wyjątkowe zdjęcie.

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki? Ma niebieskie oczy i blond włosy...

Paulina Krupińska pokazała zdjęcie z porodówki

Paulina Krupińska do niedawno skrzętnie wybierała materiały, które publikowała w mediach społecznościowych z udziałem dzieci - córki Antoniny i syna Jędrzeja. Prezenterka "Dzień dobry TVN" wybierała takie, na których nie widać ich twarzy, albo zasłaniała je emotikonami. Teraz Krupińska coraz śmielej pokazuje fotografie, ukazujące wizerunek jej latorośli. Tym razem opublikowała wyjątkowy kadr i z okazji Dnia Matki pokazała, jak wyglądał jej syn dwa dni po urodzeniu. Zdjęcie z porodówki rozczula, podobnie jak sam opis zamieszczony pod kadrem. 

Dzisiaj czuje ogromną wdzięczność, że było mi dane zostać mamą, a zarazem współodczuwam ból innych kobiet. Wiem, że ludzkie losy są różne i dlatego zawsze w dniu tego święta myślę o was kochane. Dla mnie jesteście największymi bohaterkami i każdą z was przytulam dzisiaj do serca P.S. Jędruś ma całe dwa dni a Tosia 21 miesięcy - czytamy.
 

Pod fotografią nie zabrakło komentarzy, w których internauci zachwycali się ujęciem i tym, jak na porodówce prezentowała się młoda mama.

Piękny widok.
Jesteś wzorem do naśladowania dla innych mam. Podziwiam i serdecznie pozdrawiam.
Czy ty Krupińska nawet na porodówce musisz tak dobrze wyglądać? - pytał retorycznie jeden z internautów.

Faktycznie, ujęcie jest piękne. A jak wam się podoba?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.