Wiktoria Gąsiewska długo nie komentowała rozstania z Adamem Zdrójkowskim. Teraz przemówiła

Wiktoria Gąsiewska w końcu otworzyła się na temat głośnego rozstania z Adamem Zdrójkowskim. W rozmowie Z Jastrząb Post zdradziła, jak to przeżyła i jakie relacje łączą ją obecnie z byłym partnerem.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poznali się jako dzieci na planie "Rodziny zastępczej". Później tworzyli parę w popularnym serialu "Rodzinka.pl", a ich miłość przeniosła się poza szklany ekran. Para spotykała się od 2017 roku. W październiku ubiegłego roku aktorka bawiła się na branżowej imprezie w towarzystwie Jakuba Lipowskiego. Nie szczędzili sobie czułości, co wywołało lawinę spekulacji. Kilka dni po tym celebrytka opublikowała oświadczenie na Instagramie, że rozstała się z Adamem Zdrójkowskim. Od rozstania pary minęło ponad pół roku, jednak dopiero teraz celebrytka zabrała głos w tej sprawie. 

Zobacz wideo Adam Zdrójkowski zdradza sekrety związku z Gąsiewską. "Śniadania są jej konikiem"

Wiktoria Gąsiewska o rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim

Aktor bardzo przeżył rozstanie, czego nie ukrywał w mediach społecznościowych, Gąsiewska jednak nie wspomniała o tym ani razu, aż do teraz. Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post wyznała, że był to dla niej trudny czas, lecz pomogli jej bliscy i rodzina.

Nigdy nie jest przyjemnie, kiedy ktoś komentuje rzeczy, których nie widział, nie słyszał i gdzieś tam zawsze kij ma dwa końce. Ja nie chciałam się wypowiadać, bo jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne. Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich, ze strony rodziny i to jest bardzo ważne w takich momentach. Uśmiech teraz mi się rysuje na twarzy.

Zawód aktora wiąże się z tym, że często jest się zobowiązanym do przebywania w otoczeniu byłego partnera. Coś o tym wiedzą np. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Gąsiewska również spotkała się z Zdrójkowskim na planie. 

Graliśmy np. ostatnio razem w nowej fabule "Święta inaczej", więc zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. Film wyjdzie w grudniu tego roku. Byliśmy razem na planie, jak widać, stoimy i on jest żywy i ja jestem żywa, więc wszystko jest ok. Bardzo sobie cenię w pracy, aby podchodzić do tego profesjonalnie i nie mieszać życia z prywatnym i już. To jest tak trochę jak z chłopakiem ze szkoły. Rozstaniecie się, ale cały czas się później widujecie. No i co masz zrobić, jakoś z tym musisz żyć.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.