Mikołaj Roznerski w objęciach Adriany Kalskiej. Byli partnerzy znów razem na scenie. Było dużo bliskości

16 maja odbyła się premiera sztuki "Boeing Boeing", w której występują Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski. Byli partnerzy zapewniali, że życie prywatne nie będzie wpływać na zawodowe. Jak poradzili sobie na scenie?

Bądź na bieżąco. Więcej o rozstaniach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski byli uznawani za jedną z piękniejszych par w polskim show-biznesie. Z powodzeniem łączyli życie prywatne z zawodowym. Często spotykali się na planie. Niestety, pod koniec grudnia 2021 roku poinformowali, że ich drogi się rozeszły, a przyczyną był brak czasu dla siebie. Wydaje się to dość dziwne, ponieważ cały czas łączą ich obowiązki zawodowe. Byli partnerzy grają małżeństwo w serialu "M jak miłość", a także występują na deskach teatru z nową sztuką "Boeing Boeing". 16 maja w Teatrze Komedia odbyła się oficjalna premiera spektaklu. Opowiada on historię mężczyzny o dość pojemnym sercu, w tej roli Roznerski, który spotyka się z trzema stewardesami. Jedną z nich jest była partnerka aktora, Adriana Kalska

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski znowu razem. Jednak tylko w sztuce 

Praca z byłym partnerem do przyjemnych nie należy, zwłaszcza jeśli granych bohaterów łączy coś więcej niż przyjaźń. Aktorzy po rozstaniu zapewniali, że ich decyzja nie wpłynie na relacje zawodowe i pozostają profesjonalistami. Kalska i Roznerski spędzili wiele godzin na próbach do spektaklu, podczas których ćwiczyli wspólne sceny. Wiele ujęć wymagało bliskości. Na zdjęciach z premiery możemy zobaczyć pocałunki i czułe sceny między Kalską i Roznerskim. Sztuka spodobała się publiczności, a więc aktorzy stanęli na wysokości zadania.

Adriana Kalska, Mikołaj RoznerskiAdriana Kalska, Mikołaj Roznerski Fot. East News

Można im pozazdrościć profesjonalizmu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.