Barbara Kurdej-Szatan wygłupia się z Heniem tuż po przebudzeniu. Zapomnijcie o makijażu. Tak wygląda bez niego!

Na profilu Barbary Kurdej-Szatan pojawiło się nowe nagranie. Aktorka w naturalnej odsłonie bez grama makijażu bawi się z synkiem.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z bardziej zapracowanych postaci polskiego show-biznesu. Oprócz udziału w produkcjach filmowych, telewizyjnych i teatralnych celebrytka wystąpiła ostatnio w "Mask Singer", a u boku Przemysława Kossakowskiego poprowadziła program "Projekt Cupid".

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan wydała oświadczenie w sprawie zarzutów

Mimo licznych aktywności zawodowych znajduje czas na pracę w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje kadry z życia codziennego i reklamuje pewne produkty. Tym razem na relacji aktorki znalazło się kilka ujęć z porannych wygłupów z synkiem.

Zobacz wideo Kossakowski rozpływa się nad Barbarą Kurdej-Szatan. „Jestem pod jej wielkim wrażeniem"

Barbara Kurdej-Szatan w naturalnej odsłonie bez grama makijażu. Pokazała, jak bawi się z Heniem

Prywatnie Barbara Kurdej-Szatan od ponad dziesięciu lat jest żoną Rafała Szatana. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci - córkę Hannę i syna Henryka. Ostatnie dni w ich rodzinie z pewnością były dość intensywne, gdyż dziewczynka wraz z innymi rówieśnikami przystąpiła do pierwszej komunii świętej. Zdjęcia z ceremonii dumna mama opublikowała oczywiście w mediach społecznościowych.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał SzatanCórka Szatanów podeszła do pierwszej komunii świętej. Spójrzcie na tort

Po wszystkim najwyraźniej przyszedł czas na chwilę odpoczynku. Na InstaStories Barbary Kurdej-Szatan znalazło się bowiem nagranie, na którym wraz z synem wygłupia się w pościeli. Oboje są uśmiechnięci i zrelaksowani, a u aktorki na próżno szukać grama makijażu. Jedno z ujęć zostało opatrzone podpisem "heheszki z rana", co najlepiej zdaje się odzwierciedlać sytuację.

Barbara Kurdej-Szatan z synemBarbara Kurdej-Szatan z synem Instagram @kurdejszatan

Jak wam się podoba w tak naturalnym wydaniu?

Więcej o: