Julia Wieniawa pochwaliła się tarasem w balijskim stylu. Robi wrażenie. Fani: Dżungla w mieście

Julia Wieniawa, urządzając mieszkanie zadbała o każdy szczegół. Teraz postanowiła pochwalić się tarasem, który można pomylić z dżunglą. Sami zobaczcie.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Julia Wieniawa w ubiegłym roku wprowadziła się do nowego mieszkania, które kosztowało ją dwa miliony złotych. Aktorka zadbała o to, aby przestrzeń odzwierciedlała jej osobowość i mogła w niej odpocząć po ciężkim dniu w pracy.

Zobacz wideo Julia Wieniawa nie chciała zagrać w filmie Vegi. Wyjaśniła, dlaczego

Julia Wieniawa już wielokrotnie chwaliła się, jak urządziła swoje lokum. Pomieszczenia od razu przykuły oko, a całość ocieka luksusem. Teraz postanowiła pochwalić się tarasem, na którym spędza słoneczne dni.  

Julia Wieniawa pokazała taras

Na balkonie Julii Wieniawy nie mogło zabraknąć masy roślin, o które sprawiają, że może się poczuć niczym w miejskiej dżungli. Letnie dni aktorka spędza razem ze swoim psem, pijąc ulubioną matchę i czytając książkę na szarym narożniku. Możemy dostrzec różnokolorowe szydełkowe poduszki. Na stole leży wazon z kwiatami, klimatyczne świece oraz owoce.

Julia Wieniawa uwielbia spędzać czas z najbliższymi, dlatego na jej tarasie stanął duży stół ogrodowy. Aktorka przystroiła go elegancką zastawą i perfekcyjnie przygotowanymi żółtymi serwetkami. Nie mogło zabraknąć także ażurowego szkliwa. Taki zestaw idealnie sprawdzi się podczas letnich długich wieczorów.

 

W komentarzach nie brakowało zachwyconych fanów, którzy twierdzą, że taras Julii Wieniawy ma niesamowity klimat. Porównują go do egzotycznej dżungli.

Uwielbiam taki vibe. Z takiego tarasu nie chce się wychodzić.
Prawie jak na Bali.
Dżungla w mieście - czytamy w komentarzach.

Jak wam się podoba taras Julii Wieniawy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.