Patrycja Tuchlińska i mąż miliarder balują na balu Mensah. "Zjawiskowo wyglądaliście"

Na balu charytatywnym, który zorganizowali Omenaa Mensah i Rafał Brzóska, nie zabrakło miliardera Józefa Wojciechowskiego i Patrycji Tuchlińskiej. Sprawdzamy, jak się zaprezentowali.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl. 

Bal charytatywny, który odbył się w miniony weekend, okazał się wielkim sukcesem. Na imprezie Omeny Mensah i Rafała Brzóski pojawili się m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta i Cezary Pazurowie, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Piotr Kraśko, Paulina Krupińska, Dorota Wellman oraz wiele innych gwiazd. Podczas imprezy zebrano ponad cztery mln złotych dla m.in. potrzebujących dzieci w polskich domach dziecka, dla dzieci w Ghanie i dla potrzebujących w Ukrainie.

Zobacz wideo Paulina Krupińska o szczegółach przyjaźni z Anną Lewandowską. "Wy jej nie znacie taką, jaka ona jest"

Patrycja Tuchlińska i miliarder Józef Wojciechowski na imprezie Omeny Mensah i Rafała Brzóski

Na balu charytatywnym w stylu filmu "Wielki Gatsby" pojawili się także Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski. 26-latka włożyła tego wieczoru długą błyszczącą suknię z wycięciem na brzuchu. Dobrała do niej granatowe rękawiczki i biały szal, który nonszalancko zarzuciła na ramiona. Wojciechowski, który od swojej partnerki jest starszy o prawie 50 lat, miał na sobie elegancki biały smoking. Zdjęcia z wydarzenia 26-latka zamieściła na Instagramie. 

Coś pięknego! Myślałam, że to gdzieś w wielkim świecie, a to w naszym kraju. Brawo.
Ale cudowny klimat imprezy.
Zjawiskowo wyglądaliście - zachwycali się internauci.
 

Związek Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego od dawna wzbudza wiele kontrowersji, ale i ciekawość. Kiedy kilka lata temu para pojawiła się razem publicznie, wieszczono jej klęskę. Związek jednak kwitnie, a rodzina pary się powiększyła. We wrześniu ubiegłego roku Tuchlińska i Wojciechowski powitali na świecie pierwsze dziecko. 

Więcej zdjęć pary znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.