Joanna Moro pokazała zdjęcia z komunii syna. Ma gorzką refleksję. "Małe polskie wesela"

W tym tygodniu Joanna Moro obchodziła pierwszą komunię świętą młodszego syna. Na Instagramie aktorki pojawiły się zdjęcia z ceremonii, opatrzone gorzką refleksją.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Maj w Polsce jest miesiącem matur i pierwszych komunii świętych. Świętuje je także liczne grono gwiazd i celebrytów, których dzieci w danym roku przystępują do przyjęcia jednego z katolickich sakramentów. Wydarzenie to wiąże się z uroczystymi obchodami, eleganckim obiadem i spotkaniem w rodzinnym gronie. Wśród osób, których dziecko w tym roku miało okazję po raz pierwszy przystąpić do komunii, jest syn Joanny Moro. Aktorka podzieliła się z fanami nie tylko zdjęciami z uroczystości, ale także przemyśleniami na jej temat.

Zobacz wideo Moro przekonuje, że każdego z nas stać na wakacje

Pierwsza komunia święta syna Joanny Moro. Aktorka ubolewa nad tym, jak obecnie wyglądają obchody

W mediach społecznościowych Joanny Moro pojawiło się kilka zdjęć z pierwszej komunii świętej jej młodszego syna Jeremiego. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że wiara odgrywa w jej życiu dużą rolę, dlatego był to z pewnością ważny dla niej dzień. Tego dnia dumna mama zaprezentowała się w eleganckim garniturze w kolorze pudrowego różu, białej koszuli i jasnych szpilkach

 

Do fotografii dołączyła opis, w którym oprócz życzeń skierowanych do syna wyraziła zaniepokojenie sposobem, w jaki obecnie często obchodzone jest to ważne dla katolików święto:

Joanna MoroNaga Joanna Moro zasłania się jedynie kwiatami. Tak obchodzi... Dzień Ziemi

A tak bardziej życiowo teraz. Jakie dziś prezenty w modzie? U nas tym razem mam wrażenie bardzo niestandardowo. Choć ogólnie szlag mnie trafia na te małe polskie wesela… Jak wy odbieracie ten czas komunijny w dzisiejszych czasach? Wiem, że niestety często dochodzi później do porównań między dziećmi: kto, ile, gdzie i w ogóle - napisała.

Joanna MoroJoanna Moro oburzona. Jej mama została oszukana

Zgadzacie się z jej obserwacją?

Więcej o: