Katarzyna Cichopek w limonkowym zestawie. Nie wszystkich przekonał. "Czym się jaracie?". Padł też inny zarzut

Katarzyna Cichopek słynie z tego, że niemal codziennie wrzuca na swoje konto zdjęcia stylizacji. Oczywiście robi to w ramach współpracy z markami odzieżowymi. Niektórzy zwracają uwagę, że "biznes jak zwykle się kręci", a inni, że nie wszystko, co nosi, jej pasuje.

Więcej na temat codziennych stylizacji gwiazd i celebrytów przeczytasz w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl.

Konto Katarzyny Cichopek wygląda jak baner reklamowy. Sukienki, spodnie, koszule, marynarki, okulary... Odznaczone jest niemal wszystko na jej zdjęciach na Instagramie. Większość postów wrzuca dlatego, że musi wywiązać się ze współpracy z markami. Internauci coraz częściej zwracają uwagę, że nie wszystko, co zakłada, pasuje do jej sylwetki czy twarzy. Tym razem również pojawiło się kilka komentarzy sugerujących, że coś w "outficie" nie gra. 

Zobacz wideo Syn Katarzyny Cichopek czyta krytyczne komentarze. Jak reaguje?

Katarzyna Cichopek cała na limonkowo. Okulary do wymiany?

Katarzyna Cichopek zrobiła sobie sesję w jednym z warszawskich parków. Tym razem założyła na siebie żółty, jeansowy komplet złożony z krótkiej kurtki i luźnych, rozszerzających się przy dole spodni. Do tego asymetryczne okulary i beżowa torebka narzucona na ramię. Padło trochę komplementów:

Super stylizacja.
Fajny komplet.
Brak słów dla tego ideału - pisali wierni fani.
 

Niektórzy jednak zwrócili uwagę, że to już kolejna współpraca Cichopek na profilu. Poza tym kształt  okularów, okrągłych i lekko wyciągniętych na boki, nie do końca pasuje do buzi aktorki. 

Biznes się kręci....
I czym się tak jaracie, ludzie?
Okulary tragedia. Absolutnie nie dla ciebie.
Okropne okulary - zwracali uwagę internauci.

Faktycznie Cichopek powinna popracować nad doborem dodatków do stylizacji? 

Zobacz też: Joanna Opozda zadała szyku w bieli, Wersow miała być nowojorska, a jest dubajska. Zaskoczenie tygodnia? Kaczorowska

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.