Omenaa Mensah pożegnała się z afro! Fani oniemili na widok jej nowego uczesania

Omenaa Mensah znana jest ze swojego bujnego afro. Najwidoczniej prezenterka zapragnęła zmiany, ponieważ wieloletnia fryzura odeszła w zapomnienie.

Bądź na bieżąco. Więcej o metamorfozach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Omenaa Mensah przyzwyczaiła nas do naturalnej fryzury, którą zawdzięcza afrykańskim korzeniom - jej ojciec pochodzi z Ghany. Najwidoczniej prezenterka potrzebowała zmiany, ponieważ udała się do fryzjera. Dziennikarka pokazała na Instagramie nową fryzurę. Zrezygnowała z bujnego afro i wyprostowała włosy

Zobacz wideo Marta Manowska o zmianie fryzury

Omenaa Mensah zmieniła fryzurę. O afro możemy zapomnieć

Omenaa Mensah z chęcią pokazuje na Instagramie momenty z życia prywatnego, a także porusza ważne dla siebie tematy. Publikując zdjęcie z tęczową flagą, z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii, zaprezentowała nowe uczesanie. Bizneswoman zdecydowała się na wyprostowanie loczków, wywiniecie końcówek oraz grzywkę na bok. Nowa fryzura jest pełna objętości, a także pięknie odsłania twarz Omeny. Na najnowszym zdjęciu ze spotkania dla przedsiębiorczych kobiet możemy podziwiać uczesanie w pełnej okazałości. 

 

 W komentarzach nie zabrakło miłych słów o inicjatywie, a także wyglądzie bizneswoman.

Wyglądasz jak milion dolarów. Świetna fryzura, chociaż w naturalnej też jest super.
Pięknie pani wygląda.
Super wyglądasz, Omena! I brawo za aktywność - dodała Anna Kalczyńska.

Omenaa Mensah działalność charytatywna

Omenaa Mensah dała się poznać szerszej publiczności jako pogodynka stacji TVN. Z czasem otrzymywała coraz więcej propozycji zawodowych. Praca w telewizji to jednak niejedyne zajęcie prezenterki. Mensah ma również żyłkę do interesów. Założyła własną firmę, która projektuje ekskluzywne meble. Biznes rozwija się na tyle dobrze, że już w 2015 roku znalazła się w prestiżowym rankingu "lwic polskiego biznesu". Dziennikarka udziela się także charytatywnie. W 2014 r. założyła fundację "Omenna Fundation" promującą tolerancję w Polsce i wspierającą potrzebujących w Ghanie. Ufundowała szkołę w tym kraju. Przedsięwzięcie trwało kilka lat, ale budynek został wykończony w 2021 roku.

Jak wam się podoba nowa fryzura Omeny Mensah?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.