Siostra Sary Boruc wzięła ślub. Patrzymy na suknię panny młodej. Boska

Sara Boruc pochwaliła się na Instagramie, że jej siostra wyszła za mąż. Ines Mannei wyglądała bajecznie.

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Siostra Sary Boruc, Ines Mannei, właśnie stanęła na ślubnym kobiercu. Żona piłkarza opublikowała na Instagramie zdjęcia z przygotowań do uroczystości, a także samego ślubu siostry. Ujęcia z ceremonii znalazły się też na Instagramie córki Boruc - Oliwii. Zajrzeliśmy także na profil panny młodej. 

Zobacz wideo Ten Kim Kardashian kosztował 13 mln złotych. I to wcale nie rekord! Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd. Jest polski akcent

Wojciech Szczęsny, Marina Łuczenko-Szczęsna, Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław MajdanJedni pobrali się w Grecji, inni we Włoszech. Warszawskie śluby też robiły wrażenie

Siostra Sary Boruc jest już po ślubie

Ines Mannei wyszła za mąż za biznesmena Cezarego Lecha, który jest związany z branżą internetową. Zakochani zdecydowali się na ślub w plenerze i wygląda na to, że ceremonia miała charakter świecki. Panna młoda nie opublikowała na Instagramie wielu zdjęć z tego dnia. Na InstaStories pochwaliła się jedynie portretem, na którym widać zarówno ją, jak i jej ukochanego. Więcej fotografii można znaleźć jednak w mediach społecznościowych Sary Boruc i jej córki Oliwii. To właśnie na tych kadrach możemy dokładnie zobaczyć, jak prezentowała się suknia panny młodej.

Okazuje się, że Ines Mannei zdecydowała się na białą zwiewną suknię z prześwitującym gorsetem wykończonym koronkami. Postawiła nie tylko na mocno wycięty dekolt, ale również głębokie rozcięcie na udzie. Uwagę zwraca zwłaszcza tiulowy dół sukni. Całość uzupełniał długi welon z aplikacjami w kształcie kwiatów oraz białe sandały na szpilce. Panna młoda rozpuściła włosy i zaprezentowała się w delikatnym makijażu. Wyglądała dzięki temu świeżo i promiennie. 

Suknia ślubna Ines ManneiSuknia ślubna Ines Mannei Fot. mannei_is_her_name/Instagram

Równie elegancki był pan młody, który zamiast krawata wybrał ciemną muchę. Więcej zdjęć z ceremonii znajdziecie w naszej galerii, w górnej części tekstu. 

Więcej o: