Pamiętacie matkę Stiflera z "American Pie"? Jennifer Coolidge zachwyca! Czas się dla niej zatrzymał

Jennifer Coolidge wystąpiła w wielu filmach i serialach, jednak największą rozpoznawalność zyskała jako matka Stiflera w komediowym cyklu "American Pie". Gwiazda wcieliła się w kusicielkę, a jej kreacja zyskała miano kultowej. Coolidge mimo upływu lat praktycznie się nie zmieniła. Jak teraz wygląda?

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Jennifer Coolidge od ponad 20 lat jest aktywna zawodowo. Na koncie ma wiele filmów komediowych, ale udowodniła, że równie dobrze wypada w bardziej wymagających produkcjach. Fani z pewnością pamiętają ją z roli matki Stiflera w serii "American Pie", w której zaprezentowała współczesne wcielenie Mrs. Robinson. Wystąpiła w takich produkcjach jak: "Legalna blondynka", "Zoolander", a nawet w "Przyjaciołach", gdzie zagrała dawną przyjaciółkę Moniki Geller i Phoebe Buffay. Dziś aktorka ma 61 lat i cały czas wygląda świetnie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pamiętacie złą macochę z "Nie wierzcie bliźniaczkom"? Czas się dla niej zatrzymał! Dla tych gwiazd również

Zobacz wideo Nie tylko Christine Baranski. Aktorki i aktorzy z polskimi korzeniami

Jennifer Coolidge zagrała mamę Stiflera w "American Pie". Po latach nic się nie zmieniła 

Jennifer Collage urodziła się 28 sierpnia 1961 w Bostonie. W 1985 roku ukończyła studia teatralne w Emerson College. Zaliczyła późny debiut na małym ekranie. W wieku 30 lat wystąpiła w serialu "Seinfeld". Przez pewien czas dostawała jedynie małe role, ale to zmieniło się po występie w "American Pie". Produkcja otworzyła przed nią drzwi do hollywoodzkiej kariery. 

 

Gwiazda w dalszym ciągu jest aktywna zawodowo, jednak nie pojawia się na planach zdjęciowych tak często, jak w przeszłości. Prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 700. tys. internautów. W mediach społecznościowych chętnie dzieli się swoją pracą, natomiast stara się chronić prywatność. Niewiele wiadomo na temat jej życia uczuciowego czy związków. Spekuluje się, że aktorka od 2019 roku jest singielką. Wcześniej Coolidge tworzyła związekz Chrisem Kattanem, ale rozstali się, co jednak nie wpłynęło na ich relacje zawodowe. Byli partnerzy od tego czasu pracowali razem przy różnych projektach. 

Aktorka ma 61 lat i cały czas wygląda fantastycznie. Obecnie mieszka w Los Angeles. Nie zdecydowała się na macierzyństwo. Jest zapaloną miłośniczką zwierząt i ma jednego psa. 

 

Gwiazda jest fanką zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dzięki którym udaje jej się zachować młody wygląd, ale niechętnie mówi o tym, co sobie poprawiła. Niewątpliwie, patrząc na jej najnowsze zdjęcia, można zauważyć, że czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy. 

 

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.