Internauci zapytali Zuzannę Pactwę o Annę Przybylską. "Czasami jest ciężko"

Zuzanna Pactwa udostępniła na Instagramie opcję zadawania pytań. Internauci postanowili poruszyć wątek Anny Przybylskiej. Partnerka Jarosława Bieniuka odpowiedziała na nurtującą fanów kwestię.

Więcej informacji na temat znanych i lubianych znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Jarosław Bieniuk dotkliwie przeżył śmierć Anny Przybylskiej. Piłkarz próbował związać się z różnymi kobietami, ale szczęście odnalazł dopiero w momencie, gdy poznał modelkę, Zuzannę Pactwę. Ukochana sportowca odpowiadała niedawno na pytania fanów na Instagramie. W pewnym momencie ktoś zapytał ją o Annę Przybylską. Modelka udzieliła odpowiedzi na pytanie, uchylając przy tym rąbka tajemnicy.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk wystąpiła w stylizacji na mamę. Widzowie byli zachwyceni!

Piotr Cyrwus, Aleksandra NiżyńskaOni grali w "Klanie" od początku. Serialowa Bożenka ratuje ludzi

Zuzanna Pactwa odpowiada na pytania o Jarosława Bieniuka i Annę Przybylską. Z klasą poruszyła trudne kwestie

Anna Przybylska zmarła w 2014 roku. Para wychowywała razem córkę Oliwię oraz dwóch synów, Szymona i Jana. Sportowiec próbował kilkukrotnie związać się z różnymi kobietami, m.in. z Martyną Gliwińską. Niestety, ich relacja nie przetrwała próby czasu, ale zdążyli jeszcze powitać na świecie owoc swojego związku, syna Kazimierza, który urodził się w 2020 roku. Po nieudanej miłości Jarosław Bieniuk znalazł szczęście u boku modelki, Zuzanny Pactwy. Ukochana piłkarza w czasie Q&A na Instagramie odpowiedziała na pytania fanów na temat kłótni z Jarosławem Bieniukiem, a także poruszyła temat Anny Przybylskiej

Okazuje się, że modelka miała twardy orzech do zgryzienia, ponieważ padło pytanie o to, o co najczęściej się kłóci ze sportowcem oraz jak radzą sobie w trudnych chwilach. Na szczęście wybrnęła i odpowiedziała:

Trudne pytanie, gdyż nie ma takiej rzeczy, o którą często się kłócimy. Jak jest jakiś problem, to staramy się go rozwiązać. Nie praktykujemy tzw. "cichych dni", każdą sprawę omawiamy na bieżąco.

Zuzanna PactwaZuzanna Pactwa Instagram / @zuzannala screen

Później modelka odpowiedziała, jak się czuje z tym, że jest partnerką Jarosława Bieniuka, który był związany z niezapomnianą przez widzów Anną Przybylską

Myślę, że wszyscy kochamy Anię. Sama miałam okazję ją poznać wiele lat temu, bardzo miło to wspominam. Życie pisze własne scenariusze. Czy jest ciężko? Myślę, że czasami tak, ale należy żyć tym, co jest teraz. Ania na zawsze pozostanie w naszej pamięci!

Zuzanna PactwaZuzanna Pactwa Instagram @zuzannala / screen

Co myślicie o słowach Zuzanny Pactwy?

Więcej o: