Anna Lewandowska wystroiła się na rodzinną kolację. Piękna! Krótka sukienka odsłoniła wysportowane nogi

Anna i Robert Lewandowscy wypoczywają obecnie na wakacjach w Turcji. Na wyjazd zabrali ze sobą całą rodzinę. Na profilu trenerki znalazła się seria zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak spędzają czas w towarzystwie najbliższych.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Nie tak dawno temu Anna Lewandowska przebywała w Turcji, gdzie przeprowadzała treningi w ramach jednego ze swoich flagowych projektów "Camp by Ann". Tym razem trenerka obrała ten sam kierunek, jednak w zupełnie innym towarzystwie. W pięciogwiazdkowym resorcie wypoczywa z mężem Robertem Lewandowskim, córkami, całą rodziną i suczką Bellą.

Małgorzata Socha, Tomasz KammelU Kammela luksus, a u Sochy przytulnie. Zobaczcie, jak polskie gwiazdy urządziły swoje kuchnie

Na profilach społecznościowych pary zobaczyć można zdjęcia z zasłużonego odpoczynku. Tym razem Anna Lewandowska opublikowała serię fotografii, wśród których znalazło się kilka rodzinnych ujęć, a także kadr, na którym pozuje w romantycznej, letniej stylizacji.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o obozie Anny Lewandowskiej

Wakacje Anny i Roberta Lewandowskich. Para wypoczywa w Turcji razem z rodziną

Dla Anny i Roberta Lewandowskich rodzinne wakacje muszą być wyjątkowo przyjemną odskocznią od codziennego życia w rozjazdach. Małżeństwo nie ma zbyt wiele czasu dla siebie i bliskich. Tym przyjemniej patrzy się na najnowsze zdjęcia, które opublikowała na Instagramie trenerka. Na pierwszym z nich widać, jak czule wpatruje się w męża. Ma na sobie krótką, letnią sukienkę bez pleców w kolorze pomarańczowym, do której dobrała czarne sandałki na wysokiej szpilce.

 

Na pozostałych ujęciach widać Roberta oraz ich córeczki, Klarę i Laurę, a także beztroskie spędzanie czasu na zabawie w piaskownicy i na huśtawce. Uwagę zwracają jednak zdjęcia z całą rodziną. Na niektórych możemy zobaczyć mamy Anny i Roberta, a także młodszego brata trenerki, Piotra Stachurskiego wraz z rodziną.

Anna i Robert Lewandowscy z rodzinąAnna i Robert Lewandowscy z rodziną Instagram @annalewandowskahpb

Jak wam się podobają rodzinne wakacje Lewandowskich?

Anna Lewandowska, Robert LewandowskiLewandowscy nie mogą się od siebie oderwać. Pokazali zdjęcie gorącego pocałunku

Więcej o: