Jan Wieczorkowski na zdjęciu z synem. Chłopiec jest uderzająco podobny do taty! Łączy ich wspólna pasja

Jan Wieczorkowski pokazał swoje zdjęcie z synem i pochwalił się wspólną pasją. My zwróciliśmy uwagę, że chłopiec jest uderzająco podobny do taty.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Media swego czasu rozpisywały się o imprezowym stylu życia Jana Wieczorkowskiego i jego kolejnych romansach. W końcu serce aktora skradła Urszula Kaczmarczyk. Para na ślubnym kobiercu stanęła w 2010 roku. Zakochani wychowują dzisiaj dwóch chłopców - 13-letniego Jana i ośmioletniego Vincenta. Wieczorkowski stara się chronić prywatność swojej rodziny i rzadko pokazuje się z nią publicznie. We wtorek udostępnił jednak urocze zdjęcie ze starszym synem.

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki? Ma niebieskie oczy i blond włosy...

Tomasz KammelKammel pochwalił się zdjęciem przed i po metamorfozie. "Trzeba tylko ruszyć pupę"

Jan Wieczorkowski pokazał zdjęcia syna, który jest uderzająco podobny do taty

Wieczorkowski na instagramowym profilu pokazał dwa zdjęcia, na których stoi obok syna. Tata był ubrany na sportowo i trzymał w ręku deskorolkę. Natomiast 13-latek był dużo bardziej formalny i zaprezentował się w eleganckiej koszuli. Chociaż panowie wyglądali zupełnie inaczej, to jednak z dodanych hasztagów do fotografii możemy wnioskować, że łączy ich ta sama pasja - jazda na deskorolce.

 

Zobacz również: Paulina Krupińska świętuje urodziny syna. Jędrzej to wykapany ojciec!

My zwróciliśmy uwagę, że nie tylko pasja łączy aktora i jego syna. Naszym zdaniem chłopiec jest uderzająco podobny do swojego taty, gdy ten był nieco młodszy. 

Jan WieczorkowskiJan Wieczorkowski kapif.pl

Wieczorkowski na zdjęciach sprzed lat bardzo przypomina swojego syna. Jeśli macie jakieś wątpliwości, to zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie zamieściliśmy więcej fotografii aktora z młodości.

Książę Harry, Chelsy DavyByła dziewczyna księcia Harry'ego wyszła za mąż. Kim jest wybranek Chelsy Davy?

Więcej o: