Anna Lewandowska w ramach "babskiego dnia" zabrała Klarę do fryzjera. "Przecudnie"

Anna Lewandowska wybrała się z Klarą do fryzjera. Chociaż początkowo nie było tego w planach, to jednak dziewczynka wyszła z salonu z długimi warkoczami.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd i celebrytów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna Lewandowska ostatnio coraz częściej pokazuje swoje córki w mediach społecznościowych. W zeszłym tygodniu Klara i Laura dopingowały swojego tatę na meczu Bayernu, co ich mama zrelacjonowała na Instagramie. Teraz trenerka udostępniła krótki filmik, na którym widzimy pięciolatkę u fryzjera.

Zobacz wideo Paulina Krupińska o szczegółach przyjaźni z Anną Lewandowską. "Wy jej nie znacie taką, jaka ona jest"

Manuela Gretkowska, Krystian OchmanEurowizja. Gretkowska oceniła występ Ochmana. Podobało się jej? A skąd!

Anna Lewandowska wybrała się z Klarą do fryzjera. Urocze uczesanie 

Anna Lewandowska niedawno wyznała, że zaczęła korzystać z pomocy niani. W opiece nad dziewczynkami pomagają jej też babcie. Jednak trenerka podkreśla, że stara się spędzać z córkami jak najwięcej czasu. W piątek gwiazda pochwaliła się na InstaStories wyjściem z Klarą do fryzjera. Na nagraniu Lewa tłumaczy, że początkowo tylko ona miała zmieniać fryzurę. Plany uległy jednak zmianom. 

Mamy babski dzień. Mama i Klara poszły do miasta. Ja miałam mieć fryzjera, a tu się okazuje, że ciocia porwała mi Klarę i robi piękne warkocze. Potem lecimy sobie na obiadek. Przecudnie.
Zobacz wideo Anna Lewandowska wybrała się z Klarą do fryzjera

Zobacz również: Anna Lewandowska miała zrobić trening z fanami, ale musiała go przełożyć. Chodzi o Laurę

Fryzjer zrobił świetną robotę i zrobił córce Anny Lewandowskiej dwa długie i piękne warkocze. Na następnej rolce InstaStories gwiazda pochwaliła się również swoją nieco odświeżoną fryzurą. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com/ annalewandowskahpba

Włosy Anny Lewandowskiej po wizycie u fryzjera stały się lekko falowane i nabrały objętości. Nie możemy się zdecydować, która z fryzur nam się bardziej podoba. Zdjęcia obydwu Lewandowskich znajdziecie w naszej galerii. 

Wojciech MannMann podpadł premierowi, miał zostać zwolniony z Trójki. Wyciekła treść maila

Więcej o: