Eurowizja 2022. Doda oglądała występ Krystiana Ochmana. Pokusiła się o ocenę. Wystarczyło słowo

Doda obejrzała występ reprezentanta Polski podczas drugiego półfinału tegorocznej Eurowizji. Podzieliła się opinią.

Bądź na bieżąco. Więcej o konkursie Eurowizji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

12 maja odbył się drugi półfinał Eurowizji. Znamy już wszystkich reprezentantów, którzy w najbliższą sobotę powalczą o zwycięstwo w 66. edycji konkursu. Krystian Ochman dał niesamowity popis talentu. Zachwycił nie tylko polską część widowni, ale także zagraniczną. W sieci można znaleźć wiele pozytywnych opinii na temat piosenkarza, jak i samej piosenki "River". O ocenę występu polskiego reprezentanta pokusiła się także Doda.

Zobacz wideo Doda oceniła piosenkę Darii na Eurowizję. Ma uwagi do artystki

Doda ocenia występ Krystiana Ochmana. Wystarczyło słowo

Wiele polskich widzów, którzy nie mogą kibicować Krystianowi Ochmanowi w Turynie, bacznie śledziło jego występ w telewizji. Była to również Doda. Na InstaStories wrzuciła fragment piosenki "River". Jak oceniła utwór i wokal kolegi po fachu?

Świetny - dodała do relacji.

Doda ocenia występ Krystiana OchmanaDoda ocenia występ Krystiana Ochmana Fot. @dodaqueen

Przypomnijmy, Krystian Ochman już od kilku miesięcy typowany jest przez bukmacherów na jednego z faworytów tegorocznej Eurowizji. Również entuzjaści konkursu, zarówno w Polsce, jak i za granicą, widzą dużą szansę na zwycięstwo.

Elżbieta Zapendowska, Krystian OchmanZapendowska o szansach Krystiana Ochmana na Eurowizji. Ma jedno "ale"

Eurowizja 2022. Finał

Eurowizja 2022 odbywa się w hali Pala Olimpico we włoskim Turynie za sprawą zeszłorocznej wygranej zespołu Maneskin. 14 maja odbędzie się finał, w którym oprócz 20 zwycięskich państw wystąpi także tzw. wielka piątka. To kraje, które mają zagwarantowany awans od samego początku. Należą do nich Francja, Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania oraz Włochy, które przechodzą do finału również ze względu na zeszłoroczne zwycięstwo. Wielki finał rozpoczyna się o godzinie 21. W polskiej telewizji transmisja zostanie wyświetlona na kanale TVP1. Konkurs będzie można również obejrzeć w internecie. Na VOD Telewizji Polskiej, ale także na kanale Konkursu Piosenki Eurowizji na platformie YouTube.

Będziecie kibicować Krystianowi Ochmanowi?

Więcej o: