Prowadząca "Miasta kobiet" zapytana o ciążę Katarzyny Sokołowskiej. Odpowiedź mogła być jedna. Brawo!

Olga Legosz zdradziła, co sądzi o ciąży Katarzyny Sokołowskiej. Zabezpieczenie materialne to jedno, ale zwraca też uwagę na partnera. Nie miała wątpliwości.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Sokołowska pięć lat temu wybrała się na randkę w ciemno, gdzie poznała biznesmena Artura Kozieję. Niedawno para w romantycznym nastroju obchodziła kolejną rocznicę związku. Reżyserka pokazów mody nigdy nie wspominała, że planuje zostać mamą, jednak w połowie kwietnia na jej Instagramie pojawił się wpis z radosną nowiną. Wtedy poinformowała, że jest w ciąży.

Zobacz wideo Wyznania uczestników Top Model w Kole Plotka

Olga Legosz otrzymała szokujące pytanie o ciążę Katarzyny Sokołowskiej

8 maja ukaże się nowy odcinek "Miasta kobiet" z Katarzyną Sokołowską. Krótko po pojawieniu się tej informacji, jedna z prowadzących została zapytana o to, co myśli o ciąży swojej gościni.

Co sądzisz o tak późnej ciąży pani Kasi, czy to rozsądne? - pytali internauci.

Olga Legosz była zaskoczona, że ktokolwiek może uważać ciążę Katarzyny Sokołowskiej za nierozsądną decyzję. Zauważa, że reżyserka pokazów mody ma odpowiednie warunki do wychowywania dziecka i zaangażowanego partnera u boku.

Kurde... powiem wam, że nie wiem co w tym nierozsądnego. Jest zdrowa, w ciąży, pod opieką lekarzy. Ma zaangażowanego partnera. Ma świadomość i chęć do wychowania swojego dziecka, które wychowa się obok mamy, urodzone z prawdziwego pragnienia. Ma do tego warunki ekonomiczne, które nie oszukujmy się - pomagają w trudach macierzyństwa. Jeśli to nie jest rozsądne, to co rozsądnym jest?

Prowadząca wyjaśniła obserwatorom, że współczesna medycyna sprzyja prowadzeniu ciąży w każdym wieku. Ponadto zdrowie i zegar biologiczny jest indywidualną kwestią każdej osoby. Wszystko zależy od tego, jaki styl życia się prowadzi.

Mamy 2022 rok, medycyna jest w innym punkcie. Ba! Nasze zdrowie i wiek biologiczny jest w innym. Możemy mieć organizm w fatalnym stanie w wieku 30 lat albo świetnym w wieku 50 - wyjaśniła.

Olga Legosz o ciąży Katarzyny SokołowskiejOlga Legosz o ciąży Katarzyny Sokołowskiej Screen Instagram @nomadmum81

Pamiętajmy, że każdy ma prawo do własnych decyzji.

Więcej o:
Copyright © Agora SA