The Prince's Trus. Naomi Campbell w fiolecie. Gigi Hadid? Jedni pokochają jej buty, inni wyśmieją

W Nowym Jorku odbyła się gala The Prince's Trus. Na ściance pozowała śmietanka zagranicznego show-biznesu. Która z pań prezentowała się najlepiej? Wpadł też Lionel Richie z Lisą Parigi.

Więcej na temat celebryckich wydarzeń z Polski i ze świat na stronie głównej Gazeta.pl.

Nie tylko polskie celebrytki lubią od czasu do czasu ogrzać się w blasku fleszy. Światowej sławy twarze znacznie częściej paradują po czerwonym dywanie, inspirując fanów stylizacjami. Chociaż, czy tak się stało w przypadku Gigi Hadid? Na pewno wygląda modnie, ale chyba niewiele pań zdecydowałoby się na taki zestaw.

Zobacz wideo Ashley Graham, modelka XXL pokazała co je w ciąży

The Prince's Trus. Noami Campbell w fiolecie. Gigi Hadid? Jedni pokochają jej buty, inni wyśmieją

Podczas gali The Prince's Trus Gigi Hadid miała na sobie pokazowy zestaw od Valentino. Różowa sukienka rzucała się w oczy, ale chyba wszyscy patrzyli przede wszystkim na buty na olbrzymiej platformie. Być może niektórzy uznają, że modelka wypadła nieco komicznie na tle siostry, która wybrała bardzo klasyczną sukienkę o kroju charakterystycznym dla Diora. Nam jednak bardzo podoba się jej "look".

Gigi Hadid, Bella HadidGigi Hadid, Bella Hadid AP

POLECAMYLily James w kreacji od Magdy Butrym! Spójrzcie na wykończenie dekoltu. Boskie!

O niemałym szaleństwie modowym można powiedzieć również w przypadku Namoi Campbell. Modelka również postawiła na projekt Valentino. Wielka, fioletowa suknia prezentowała się na gwieździe pięknie i nietrudno oprzeć się wrażeniu, że Namoi wyglądała jak śpiewaczka operowa. Kreacja idealnie podkreśliła biust i talię modelki.

Naomi CampbellNaomi Campbell East News

Koniecznie przejrzyjcie galerię zdjęć ze stylizacjami pozostałych gości gali. W blasku fleszy lśniła - dosłownie - Sophie Summer, natomiast nieco gorzej wypadła serialowa Daphne Bridgerton. Phoebe Dynevor zdecydowała się tego wieczoru na suknię od Louis Vuitton.

Więcej o: