Przemysław Borkowski z Kabaretu Moralnego Niepokoju wziął ślub! "Na weselu ludzie na stoły włazili i pannę młodą całowali"

Przemysław Borkowski jest współtwórcą Kabaretu Moralnego Niepokoju. Artysta raczej nie afiszuje się życiem prywatnym, ale zrobił wyjątek, by pochwalić się radosną nowiną. Na Instagramie opublikował zdjęcia ze ślubu i pokazał żonę. Piękna z nich para.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl.

Przemysław Borkowski z Kabaretu Moralnego Niepokoju kilka miesięcy temu zapowiadał wielkie zmiany w życiu. Wówczas wyznał, że szykuje się do ślubu z ukochaną. Ku zaskoczeniu fanów, na Instagramie podzielił się swoim szczęściem, publikując zdjęcia z wesela. Oj, zabawa była przednia. Państwo młodzi tak balowali, że wylądowali na stole. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jedni pobrali się w Grecji, inni we Włoszech. Warszawskie śluby też robiły wrażenie. I te suknie ślubne!

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Przemysław Borkowski z Kabaretu Moralnego Niepokoju wziął ślub. Pokazał ukochaną

Przemysław Borkowski związał się z rudowłosą pięknością o imieniu Gabriela. Na Instagramie chętnie publikował romantyczne zdjęcia z ukochaną, więc nie mogło zabraknąć zdjęć ze ślubu. Zakochani pobrali się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rzeszowie. Zdecydowali się na świecką ceremonię.

Stało się. Tadam! - napisał kabareciarz.
 

Artysta opublikował więcej fotografii z tego wyjątkowego dnia. Wyraźnie widać, że podczas wesela zabawa była przednia, a państwo młodzi wylądowali na stole, gdzie nie szczędzili sobie czułości. 

Wesele było takie, że ludzie na stoły włazili i pannę młodą całowali. To znaczy nie wszyscy, bo by w mordę dostali. Tylko ja - zabawnie podpisał zdjęcie. 
 

Przy okazji można było zauważyć, że pan młody zdecydował się na elegancki garnitur i czerwoną muchę, podczas gdy panna młoda miała na sobie koronkową suknię z lejącego materiału i długi welon. Warto dodać, że Gabriela przyjęła nazwisko męża. Prowadzi konto na Instagramie, jednak ustawiła je jako prywatne.

 

Przemysław Borkowski z Kabaretu Moralnego Niepokoju wziął ślub!. Internauci składają życzenia

W komentarzach posypały się życzenia szczęścia dla świeżo upieczonych małżonków na nowej drodze życia. 

Wow! Wyglądają państwo zjawiskowo.
Miło się na was patrzy.
Gratulacje i szczęścia - czytamy.

My również przyłączamy się do życzeń. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.