Radosław Majdan podsumowuje nieudane małżeństwa. Zdradził, czego życzy byłym żonom

Radosław Majdan został zapytany o dwie pierwsze żony. Były sportowiec powiedział, co myśli na temat swoich byłych ukochanych. Wybrnął z klasą?

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

Radosław Majdan jest dziś szczęśliwym mężem i ojcem. Nim jednak ustatkował się z Małgorzatą Rozenek, nie miał szczęścia w miłości. Ma bowiem za sobą dwa rozwody. Głośno było zwłaszcza o tym z Dodą. Były piłkarz i wokalistka do dziś podobno nie mówią sobie nawet "cześć", kiedy spotykają się podczas branżowych imprez. Teraz jednak Majdan, z okazji 50. urodzin, postanowił podsumować swoje poprzednie małżeństwa. 

Zobacz wideo Doda o małżeństwach. "Byli odbiciem moich deficytów"

Radosław Majdan o byłych żonach

Radosław Majdan pierwszy raz na ślubnym kobiercu stanął 20 czerwca 1998 roku. Jego wybranką była projektantka mody, Sylwia Koperkiewicz, która do dziś nosi nazwisko po piłkarzu. Para była ze sobą zaledwie dwa lata. W 2005 roku poślubił Dodę. Ten związek również nie przerwał. Wokalistka zarzucała Majdanowi, że ten miał ją zdradzać (niedawno powróciła do tego tematu w jednym z wywiadów). Były sportowiec rozwiódł się z Rabczewską w 2008 roku. Teraz, w rozmowie z "Party" ocenił oba małżeństwa. 

Każde z tych małżeństw czegoś mnie nauczyło. I każde z nich jest zamkniętym rozdziałem. Już dawno jestem w innym świecie - powiedział.

W tym samym wywiadzie zdradził też, że życzy swoim byłym żonom szczęścia. 

Mam nadzieję, że obie moje byłe żony są lub będą równie szczęśliwe, jak ja jestem teraz w moim małżeństwie - przyznał.

Przypomnijmy, że nim Majdan związał się z Małgorzatą Rozenek, spotykał się jeszcze z aktorką Anną Prus. "Perfekcyjną" natomiast poślubił w 2016 roku. W czerwcu 2020 małżonkowie doczekali się syna Henryka. Wychowują też Tadeusza i Stanisława - synów Rozenek z poprzedniego małżeństwa. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.