Katarzyna Dowbor dała słowo synowi, że nigdy nie poruszy pewnego tematu. "Maciek ma absolutnie do tego prawo"

Katarzyna Dowbor nie boi się poruszać publicznie trudnych tematów. Jest jednak pewna kwestia, o której nigdy nie mówi. Teraz wyznała, że poprosił ją o to syn.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Katarzyna Dowbor ma ogromną rzeszę fanów. Widzowie pokochali jej program "Nasz nowy dom", w którym wraz ze świetnie zorganizowaną ekipą remontuje mieszkania, odmieniając los ich mieszkańców. Dużą karierę zrobił też syn dziennikarki, Maciej Dowbor. Teraz prezenterka opowiedziała o obietnicy, jaką kiedyś mu złożyła. 

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor mówi o sąsiadach, którzy przyjęli uchodźców z Ukrainy

Ewa FarnaEwa Farna o rodzinnych świętach. Naszła ją zabawna refleksja

Katarzyna Dowbor mówi o zakazie, jaki dostała od syna

Katarzyna Dowbor nie boi się publicznie poruszać trudnych tematów. Swego czasu opowiadała, że "Nasz nowy dom" odbił się na jej zdrowiu psychicznym. Poznawane dramaty uczestników programu wpłynęły na nią tak mocno, że musiała korzystać z pomocy psychologa.

Dziennikarka nie miała też problemu, by publicznie zaatakować Karolinę Korwin-Piotrowską i wypomnieć jej paskudne zachowanie sprzed lat. Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić więc, że Katarzyna Dowbor nie należy do ludzi, którzy gryzą się w język. A jednak, nigdy nie słyszeliśmy, by dziennikarka mówiła o swoim synu. W rozmowie z portalem Jastrząb Post wyznała, że kiedyś mu to obiecała.

Mamy taką umowę, że nie opowiadamy o sobie. Każdy z nas pracuje na własny rachunek. (...) Ja też mu obiecałam, że nie będę o nim opowiadała.

Maciejowi Dowborowi ma zależeć, by jego osiągnięcia nie były kojarzone z sukcesem mamy.

Maciek ma absolutnie do tego prawo i słusznie nie chce być postrzegany przez pryzmat mamy, bo coś zrobił w tym zawodzie, osiągnął i ma prawo walczyć o siebie.

Motywacje Macieja Dowbora wydają się etyczne. Co o tym sądzicie?

Małgorzata TomaszewskaMałgorzata Tomaszewska wzięła drugi rozwód. Długo to ukrywała

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: