Agnieszka Mazurek nie żyje. Koledzy z zespołu Lider Dance pożegnali wokalistkę wzruszającymi słowami

12 kwietnia na facebookowym profilu discopolowej grupy Lider Dance pojawiła się informacja o śmierci Agnieszki Mazurek. Koledzy z zespołu opublikowali wzruszające pożegnanie.

Więcej aktualnych informacji znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Opozda kupiła nowe mieszkanie i pokazała jego wnętrza

Fani muzyki disco polo są pogrążeni w żałobie. Zmarła Agnieszka Mazurek, wokalistka zespołu Lider Dance. Kobieta dołączyła do grupy w 2014 roku i szybko zyskała opinię jednego z piękniejszych głosów w polskim disco-polo. Smutną wiadomość przekazali jej współpracownicy. Nie podano przyczyny śmierci artystki.

Julia Kamińska i Margot RobbieMargot Robbie robiła tatuaże. Te gwiazdy dałyby radę w innych branżach

Agnieszka Mazurek nie żyje. Koledzy z zespołu Lider Dance pożegnali wokalistkę wzruszającymi słowami

Informacja o śmierci Agnieszki Mazurek pojawiła się 12 kwietnia 2022 roku w mediach społecznościowych discopolowej grupy Lider Dance. Oświadczenie chwyta za serce.

Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma cię wśród nas… Już nigdy nie zobaczymy twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy twojego pięknego głosu. Dziękujemy ci za każdą spędzoną z tobą chwilę, każdą zaśpiewaną wspólnie piosenkę i każdy uśmiech, który wywołałaś na naszych twarzach. Zawsze będziemy cię kochać. Zawsze będziemy o tobie myśleć. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach - czytamy na facebookowym profilu zespołu.

Fani nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Pod postem wyrażali swój żal i składali wyrazy współczucia.

Ciężko w to uwierzyć... Taka młoda, piękna, utalentowana. Wyrazy współczucia.
O mój Boże taka młoda i piękna i ten jej głos. Nie wierzę.
Najszersze wyrazy współczucia dla rodziny. Nawet brak słów, by móc tu coś napisać na podniesienie ducha - pisali internauci.

Grażyna TorbickaTorbicka olśniewa w garniturze. Niby klasyka, ale wybór butów wcale nie taki oczywisty

Zespół Lider Dance powstał w 2004 roku. Jego założycielami są Marcin Madajski i Marcin Tomczyk. Początkowo wokalistką grupy była Karolina Michalak, w 2014 roku do składu dołączyła Agnieszka Mazurek. Zespół ma na koncie takie hity jak "Zaczarowałaś mnie", "Tak bardzo kocham" czy "Całować chcę".

Więcej o: