Agnieszka Hyży szczerze o tym, jak mąż poradził sobie ze stratą ciąż. Nie było łatwo. "Ogromne obciążenie"

Agnieszka Hyży kilka razy straciła ciąże. Teraz z bólem wspomina ten okres. Wspierał ją mąż, który także mocno przeżywał poronienia.

Więcej na temat polskich gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Agnieszka Hyży kilka miesięcy temu urodziła syna Leona. Ojcem chłopca jest jej długoletni partner Grzegorz Hyży. Para, zanim doczekała się wspólnego dziecka, musiała przejść przez bardzo trudny czas, bowiem gwiazda Polsatu parokrotnie poroniła.

Zobacz wideo Przerwa na kawę z Agnieszką Hyży. "Nigdy w życiu nie byłam na diecie"

Agnieszka Hyży opowiada o mężu. Grzegorz bardzo przeżył utratę ciąż

Agnieszka Hyży po raz pierwszy opowiedziała o tych trudnych doświadczeniach przy okazji poinformowania o ciąży na Instagramie. Otrzymała wówczas wiele słów wsparcia, zarówno ze strony innych gwiazd, jak i anonimowych użytkowników. Teraz mama małego Leona zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak na utratę ciąż reagował Grzegorz Hyży.

Jest to też ogromne obciążenie dla mężczyzny. W pewnym momencie, gdy miałam chwilę słabości i żaliłam się, jaka to jestem biedna, Grzesiek powiedział: Słuchaj, ale to nie jest tak, że mnie to nie dotyka. Potem, gdy po raz kolejny poroniłam, mąż wyznał, że nie chciałby jeszcze raz tego przeżywać… A przede wszystkim nie chciałby patrzeć, jak ja znów przez to przechodzę - mówiła w podcascie "Tak Mamy".

Grzegorz Hyży jest introwertykiem. "Generalnie na życie raczej zamknięty"

We wrześniu 2021 roku Agnieszka Hyży gościła w programie "Miasto Kobiet". Tam odniosła się do introwertycznego usposobienia męża. Przyznała, że muzyk załamania przeżywał w samotności.

Grzegorz jest introwertykiem, on jest generalnie na życie raczej zamknięty. Wyraża emocje inaczej, na przykład w swoich piosenkach. Za każdym razem było to przez niego przepracowane w samotności. Nawet jak ja się próbowałam cieszyć, to on się wycofywał i szybko mnie ściągał na ziemię. Mówił: To, że ja nie krzyczę, to nie znaczy, że nie przeżywam - wspominała prezenterka.

Agnieszka Hyży jest jedną z gwiazd, która otwarcie mówi o problemach z utrzymaniem ciąży. Głos zabrała także Aleksandra Żebrowska, a ostatnio Joanna Koroniewska.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.