Patryk Vega planuje nakręcić film o życiu Kamila Durczoka. "Jest zafascynowany tym, jak bardzo można w życiu upaść"

Filmowa autobiografia Patryka Vegi miała być jego pożegnaniem z polskim kinem. Fani twórczości reżysera mogą jednak odetchnąć z ulgą. Artysta planuje nakręcić kolejny obraz. Inspiracją ma być życie Kamila Durczoka.

Więcej aktualnych informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Patryk Vega uważa, że "Polityka" zmieni wyniki wyborów

Jakiś czas temu Patryk Vega deklarował, że jego filmowa autobiografia będzie pożegnaniem z polskim kinem. Reżyser zapowiedział, że zamierza ruszyć na podbój Hollywood. Wygląda jednak na to, że twórca "Kobiet mafii" zmienił zdanie. Portal Pudelek informuje, że Vega ma w planach nakręcenie kolejnego polskiego filmu. Obraz ma opowiadać o życiu Kamila Durczoka.

Patryk Vega planuje nakręcić film o życiu Kamila Durczoka. "Jest zafascynowany tym, jak bardzo można w życiu upaść"

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze przez jakiś czas szersza publiczność nie pozna twórczości Patryka Vegi. Losy Kamila Durczoka zainspirowały reżysera tak mocno, że postanowił poczekać z podbojem Hollywood. Artysta chce nakręcić film opowiadający o życiu zmarłego dziennikarza. Portal Pudelek rozmawiał z osobą z otoczenia twórcy, która przyznała, że Patryk Vega jest zafascynowany postacią byłego redaktora naczelnego Faktów TVN.

Patryk jest zafascynowany tym tematem w sensie psychologicznym i socjologicznym. Tym, jak bardzo można w życiu upaść, mając w życiu wszystko. Historia człowieka, który miał duży pierwiastek autodestrukcji w sobie. Zdaniem Patryka Kamil Durczok to postać rodem z Dostojewskiego. A to wszystko historia jego kariery, wzlotów i upadku na tle blichtru show-biznesu: wielkie pieniądze, ludzie z pierwszych stron gazet, politycy, narkotyki, kobiety, molestowanie, alkohol i płatna miłość - zdradził w rozmowie z Pudelkiem znajomy reżysera.

Myślicie, że film o życiu Kamila Durczoka okaże się sukcesem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.