Roksana Węgiel w rockowym wydaniu jest nie do poznania. Na tym selfie prezydent może jej nie rozpoznać

Roksana Węgiel wielokrotnie udowadniała, że lubi eksperymentować ze stylem. Tym razem zaprezentowała się fanom w nietypowej fryzurze ze spiętymi wysoko włosami.

Więcej o metamorfozach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Choć wokalistka ma dopiero 17 lat, sukcesami, które ma na koncie, mogłaby spokojnie obdzielić kilku artystów. O Roksanie Węgiel zrobiło się głośno w 2018 roku. Młodziutka gwiazda wygrała wówczas program "The Voice Kids", a niedługo później przyniosła Polsce historyczne, pierwsze zwycięstwo podczas konkursu Eurowizji dla dzieci. Do tego Roksana Węgiel może pochwalić się dziesiątkami nagród i nominacji, sprzedażą tysięcy egzemplarzy płyt i tłumami na każdym koncercie. Wokalistka jest obecnie jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia, a dla wielu osób - również ikoną stylu. Roksana Węgiel chętnie bawi się modą i eksperymentuje z fryzurami. Niedawno pokazała się z grzywką, tym razem zaprezentowała rockowe upięcie.

Zobacz wideo Julia Wieniawa ma radę dla Roksany Węgiel

Dziecięce gwiazdy. Jak dziś wyglądają?Te gwiazdy zaczęły karierę, gdy miały kilka lat. Poznajecie tego młokosa?

Roksana Węgiel w nowej fryzurze

Artystka nowym wizerunkiem pochwaliła się na InstaStories. Roksana Węgiel podzieliła się zrobionym przed lustrem selfie, na którym prezentuje się w brązowym crop topie z nadrukiem i jeansami z wysokim stanem. Do tego dobrała luźną bluzę zapinaną na suwak i rękawiczki z obciętymi palcami. To, co zwraca jednak największą uwagę, to nietypowa fryzura gwiazdy. Węgiel zdecydowała się na luźne, ale bardzo wysokie upięcie włosów, z których kilka pasm okala jej twarz. W połączeniu z mocnym makijażem wygląda jak gwiazda rocka lat 80.

InstaStories Roksany WęgielInstaStories Roksany Węgiel instagram.com/@roxie_wegiel

DodaGwiazdy kochają peruki! Nie tylko Doda wielokrotnie zmieniała fryzurę. Niektóre z nich są totalnie odjechane


Metamorfoza robi wrażenie również dlatego, że Roksana Węgiel przyzwyczaiła fanów do eksponowania swoich długich, prostych włosów, które zazwyczaj nosi luźno rozpuszczone.

Gwiazda niestety zamieściła nowe zdjęcie wyłącznie jako InstaStories, więc nie było nam dane dowiedzieć się, co o przemianie wokalistki sądzi Andrzej Duda. Prezydent parokrotnie wyrażał już bowiem aprobatę pod postami Roksany Węgiel, a niedawno polubił jej zdjęcie, na którym eksponowała brzuch podczas wiosennego spaceru.

Więcej o: