Roksana Węgiel zmieniła fryzurę. Postawiła na grzywkę. Fani oniemieli z wrażenia

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Na Instagramie śledzi ją ponad milion followersów. Teraz wokalistka zaskoczyła fanów nową fryzurą. Postawiła na grzywkę.

Więcej informacji o życiu gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Roksana Węgiel ma dopiero 17 lat, ale już zdobyła ogromną popularność. Telewidzowie poznali ją w programie "The Voice Kids", który ostatecznie wygrała. W tym samym roku wyśpiewała Polsce pierwsze, historyczne zwycięstwo w Eurowizji Junior z piosenką "Anyone I want to be". Od tamtej pory jej kariera nabrała prawdziwego rozpędu. Fani śledzą każdy krok Roxie, a ona chętnie dzieli się tym. co u niej słychać w mediach społecznościowych. Przy okazji życzeń na Dzień Kobiet piosenkarka postanowiła pochwalić się nową fryzurą. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała?

Roksana Węgiel z grzywką wygląda znacznie dojrzalej!

Roxie wrzuciła na Instagram post z życzeniami dla wszystkich pań, ale fani od razu zauważyli nowe uczesanie idolki. Wokalistka zafundowała sobie grzywkę, a także delikatnie wywinęła jej końce. 

 

Nowe uczesanie Roksany bardzo przypadło do gustu jej obserwatorom. W komentarzach zaroiło się od zachwytów i komplementów. Wiele osób zauważyło też, że w nowej fryzurze piosenkarka wygląda znacznie dojrzalej. Warto dodać, że w ostatnim czasie Roxie dość często bawiła się swoim uczesaniem. Niedawno mogliśmy zaobserwować u niej blond pasemka, ale trzeba przyznać, że w grzywce wyjątkowo jej do twarzy. W wywiadach podkreśla, że nie jest śpieszno do dorosłości, ale do 18. urodzin pozostało już zaledwie kilka miesięcy. 

Roxie WęgielAż trudno ją ropoznać! Roksana Węgiel przeszła spektakularną metamorfozę

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: