Rafał Grabias z "Królowych życia" został dotkliwie pobity. "Obudziłem się we krwi". Przerażające zdjęcie

Rafał Grabias zrelacjonował dramat, który przeżył w sobotni wieczór. Znany z "Królowych życia" celebryta został napadnięty podczas spotkania z przyjaciółmi.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Fani Rafała Grabiasa z niedowierzaniem obejrzeli jego instagramową relację. Były uczestnik "Królowych życia" podzielił się zdjęciami mocno poranionej twarzy. Spędzał wieczór w towarzystwie przyjaciół, a w pewnym momencie stracił przytomność i ocknął się pobity i bez pieniędzy. Celebryta przyznaje, że nie wie, co się dokładnie stało ani kim byli jego napastnicy.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska wyjawia sekret

Rafał Grabias relacjonuje, jak został napadnięty

Rafał Grabias wyjaśnił, że do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Były uczestnik "Królowych życia" TTV spędzał czas w gronie przyjaciół na warszawskich Koszykach. Koło północy podjęli decyzję o zmianie lokalu. Wszyscy weszli do środka, a Grabias na chwilę odłączył się od  grupy. Jak relacjonuje, wtedy doszło do napaści. 

Złożyliśmy zamówienie i ja na chwilę wyszedłem przed budynek. To była ostatni chwila, którą pamiętam z tego wieczoru - napisał w poście.
 

Z jego słów wynika, że został dotkliwie pobity, a złodziei zabrał mu pieniądze i wyczyścił konto bankowe. W instagramowej relacji Grabias przekazał również, że cały czas odczuwa ból i nie jest w stanie się poruszyć.

Obudziłem się cały we krwi na ziemi. Coś strasznego. Jestem cały obolały, nie mogę chodzić, nie mogę się ruszać - dodał.

Celebryta nie wie więc, ilu było sprawców. Nie przekazał też, czy zdecydował się zgłosić sprawę na policję.

"Królowe życia". Rafał Grabias odszedł z show

O Rafale Grabiasie było niezwykle głośno dzięki udziałowi w popularnym reality show "Królowe życia", w którym występował u boku ówczesnego partnera, Gabriela Seweryna. W 2020 roku, po ośmiu sezonach, obaj zdecydowali się odejść z programu, informując, że chcą skupić się na związku. Rok później były partner Grabiasa w rozmowie z Pudelkiem wyznał, że tworzyli relację wyłączne na potrzeby reality show, a w prawdziwym życiu nie łączyło ich nic już od lat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.