Rafał Grabias z "Królowych życia" został dotkliwie pobity. "Obudziłem się we krwi". Przerażające zdjęcie

Rafał Grabias zrelacjonował dramat, który przeżył w sobotni wieczór. Znany z "Królowych życia" celebryta został napadnięty podczas spotkania z przyjaciółmi.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Fani Rafała Grabiasa z niedowierzaniem obejrzeli jego instagramową relację. Były uczestnik "Królowych życia" podzielił się zdjęciami mocno poranionej twarzy. Spędzał wieczór w towarzystwie przyjaciół, a w pewnym momencie stracił przytomność i ocknął się pobity i bez pieniędzy. Celebryta przyznaje, że nie wie, co się dokładnie stało ani kim byli jego napastnicy.

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska wyjawia sekret

Kelly Lang John McCook 35-lecie "Mody na sukces". Brooke wciąż taka sama. Jej serialowi partnerzy jak wino

Rafał Grabias relacjonuje, jak został napadnięty

Rafał Grabias wyjaśnił, że do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Były uczestnik "Królowych życia" TTV spędzał czas w gronie przyjaciół na warszawskich Koszykach. Koło północy podjęli decyzję o zmianie lokalu. Wszyscy weszli do środka, a Grabias na chwilę odłączył się od  grupy. Jak relacjonuje, wtedy doszło do napaści. 

Złożyliśmy zamówienie i ja na chwilę wyszedłem przed budynek. To była ostatni chwila, którą pamiętam z tego wieczoru - napisał w poście.
 

Z jego słów wynika, że został dotkliwie pobity, a złodziei zabrał mu pieniądze i wyczyścił konto bankowe. W instagramowej relacji Grabias przekazał również, że cały czas odczuwa ból i nie jest w stanie się poruszyć.

Obudziłem się cały we krwi na ziemi. Coś strasznego. Jestem cały obolały, nie mogę chodzić, nie mogę się ruszać - dodał.

Celebryta nie wie więc, ilu było sprawców. Nie przekazał też, czy zdecydował się zgłosić sprawę na policję.

Khloe Kardashian, Ewa Minge Unikały tematu operacji plastycznych jak ognia! W końcu się przyznały

"Królowe życia". Rafał Grabias odszedł z show

O Rafale Grabiasie było niezwykle głośno dzięki udziałowi w popularnym reality show "Królowe życia", w którym występował u boku ówczesnego partnera, Gabriela Seweryna. W 2020 roku, po ośmiu sezonach, obaj zdecydowali się odejść z programu, informując, że chcą skupić się na związku. Rok później były partner Grabiasa w rozmowie z Pudelkiem wyznał, że tworzyli relację wyłączne na potrzeby reality show, a w prawdziwym życiu nie łączyło ich nic już od lat.

Więcej o: